Szukaj

Tomasz Komenda został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka

Tomasz Komenda z partnerką

Tomasz Komenda z partnerką

Tomasz Komenda został ojcem. Szczęśliwą nowinę przekazali w social mediach Bracia Collins. Zdradzili płeć i imię dziecka. Na młodych rodziców spłynęła lawina gratulacji.

Życie Tomasza Komendy było gotowym scenariuszem na film. Jako młody mężczyzna został oskarżony o zbrodnię, której nie popełnił. Historia niesłusznie skazanego mężczyzny wstrząsnęła całą Polską. W 2004 roku usłyszał wyrok 25 lat pozbawienia wolności za gwałt i zabójstwo 15-latki. Mimo że w kontrowersyjnej sprawie brakowało jasnych dowodów, a on sam nigdy nie przyznawał się do zarzucanych mu czynów, to został osadzony w więzieniu. Wszystko opierało się jedynie na zeznaniach jednej osoby, a sąd mimo to wydał krzywdzące postanowienie. Po kilkunastu latach akta jego sprawy ponownie ujrzały światło dzienne. Okazało się, że to nie on stoi za zbrodnią. Po 18 latach został uniewinniony i oczyszczony ze wszystkich zarzutów.

Po wyjściu z więzienia zaczął układać sobie życie na nowo. Nie było to łatwe, bo przylgnęła do niego łatka przestępcy, z którą musiał codziennie walczyć. Po pewnym czasie jednak znalazł miłość, co zdecydowanie dodało mu skrzydeł. Historia Tomka wzruszyła także braci Collins, którzy zaoferowali mu posadę w swojej fundacji. Wcześniej mężczyzna oświadczył się swojej dziewczynie Ani i poinformował, że spodziewają się dziecka. Dzisiaj media obiegła szczęśliwa nowina.

Tomasz Komenda został ojcem. Płeć i imię dziecka

Komenda bardzo długo czekał na dzień, w którym będzie mógł założyć własną rodzinę. Przyszedł on szybciej, niż mógł sobie to wyobrazić. Tomek doczekał się upragnionego syna. Chłopiec urodził się 30 listopada po godzinie 15. Otrzymał imię Filip. Z uwagi na to, że mężczyzna nie ma konta w mediach społecznościowych, radosne wieści przekazali Bracia Collins.

It’s a boy! Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy!

Pod postem już pojawiło się całe mnóstwo gratulacji od sympatyków Tomka. Nie brakuje wielu ciepłych słów i życzeń zdrowia dla Ani i maluszka. My również się do nich przyłączamy i czekamy na pierwsze wspólne zdjęcie z synem.


Tomasz Komenda został ojcem

Tomasz Komenda został ojcem

Tomasz Komenda z narzeczoną pod studiem DDTVN

Tomasz Komenda z narzeczoną pod studiem DDTVN

Tomasz Komenda z narzeczoną pod studiem DDTVN

Tomasz Komenda z narzeczoną pod studiem DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×