Szukaj

Tomasz Kammel potrącił samobójcę: „Traumatyczne przeżycie”. Teraz ostrzega innych

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel potrącił samobójcę i zabił stado jeleni. Traumatycznymi przeżyciami podzielił się z internautami. Swoim wpisem chce przestrzec innych przez niebezpieczeństwem czyhającym na drogach.

Tomasz Kammel nie narzeka na brak zawodowych obowiązków. To właśnie on prowadzi programy z serii The Voice, a w swojej roli doskonale się odnajduje. Obecnie widzowie mogą oglądać edycję dla dorosłych, w której właśnie startują odcinki finałowe. Tuż po niej planowane są te skierowane do dzieci, a potem do seniorów.

Kammel w rozmowie z Jastrząb Post poinformował, że nagrania do ostatniej serii stanęły pod znakiem zapytania. Powodem jest pandemia koronawirusa. Produkcja, troszcząc się o bezpieczeństwo uczestników, postanowiła na razie wstrzymać prace. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ruszą one w przyszłym roku:

Program przesunięty na przyszły rok, na styczeń. Mam nadzieję, że tak będzie, bo to jest piękny, wartościowy program — komentował Tomasz Kammel.

Tomasz Kammel potrącił samobójcę. Teraz przestrzega innych

Tomasz nie tylko pojawia się na ekranie telewizorów, ale także prowadzi konto w mediach społecznościowych. Właśnie tam dzieli się z internautami swoimi spostrzeżeniami. Tak jak w piątek, gdy pokazał zdjęcie, na którym pozuje przed lokomotywą. Zdradził, że by wyhamować ją do zera, potrzeba niemal półtora kilometra.

Dziennikarz dodał, że nawet gdyby maszynista robił wszystko, w niektórych sytuacjach nie jest w stanie zareagować odpowiednio wcześniej. By wczuć się w jego rolę, poprowadził pojazd w symulatorze. Efekt był drastyczny. Najpierw potrącił samobójcę, potem stado jeleni. Dziennikarz zwrócił się do internautów z ważnym apelem:

Traumatyczne doświadczenie, mimo że wszystko odbyło się w symulatorze. Efekty wizualne, kinestetyczne, dźwiękowe są tam 100% realne. Bardzo to było poruszające. Od dziś jeszcze bardziej uważam na przejazdach, to mega ważne, zawsze, ale szczególnie jesienią. Proszę puśćcie dalej, bo ciągle dużo ludzi ginie w Pl na przejazdach – podkreślał Tomasz Kammel.

Odbiorcy nie pozostawali wpisu bez reakcji. W komentarzach dziękują Tomkowi za przyłączenie się i nagłośnienie ważnej akcji:

  • Super akcja Panie Tomku. Mój mąż jest maszynistą pociągu. Wiem, że takie akcje prowadzone przez znane osoby przemawiają do wyobraźni.
  • Zdarzyło mi się być pasażerem pociągu, gdzie maszynista nie zdążył, przerażające. Warto uświadamiać ludzi.
  • Zawsze czuję niepokój przejeżdżając przez tory.

Mamy nadzieję, że słowa Kammela zainspirują jego fanów, by ostrożnie przekraczali tory kolejowe.


Tomasz Kammel ostrzega internautów

Tomasz Kammel ostrzega internautów

Tomasz Kammel sprzedaje samochód. Ile kosztuje?

Tomasz Kammel sprzedaje samochód. Ile kosztuje?

Tomasz Kammel - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Tomasz Kammel - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×