Szukaj

Kiedy drugi sezon „The Voice Senior”? Tomasz Kammel zdradził, co mówi się na korytarzach TVP

Tomasz Kammel o The Voice Senior

Tomasz Kammel o The Voice Senior

Tomasz Kammel o drugiej edycji The Voice Senior. Kiedy TVP wyemituje nowy sezon muzycznego widowiska? Prowadzący program zdradził, co mówi się na korytarzach na ulicy Jana Pawła Woronicza w Warszawie.

Pierwsza edycja The Voice Senior okazała się dużym hitem jesiennej ramówki TVP. Program odbywał się na nieco innych zasadach niż jego podstawowa wersja. Był krótszy i pozbawiony jednego z etapów eliminacyjnych. Ostatecznie show wygrały siostry Szydłowskie, które w nagrodę otrzymały 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę o wartości 30 tys. zł, a także wystąpiły podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem.

Drugi sezon programu z udziałem śpiewających seniorów TVP planowało wyemitować w grudniu. Wprowadzono nawet zmiany w jury. Do Alicji MajewskiejAndrzeja Piasecznego dołączyli Izabela Trojanowska oraz Witold Paszt.

Kiedy The Voice Senior 2? Tomasz Kammel komentuje plany TVP

Okazuje się jednak, że stacja wstrzymała nagrania, ze względu na trwającą pandemię koronawirusa, która w ostatnich tygodniach zbiera coraz większe żniwa. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników oraz jurorów stacja przełożyła nagrania na bliżej nieokreślony termin.

Prowadzący The Voice Senior Tomasz Kammel w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, kiedy wstępnie TVP chce wyemitować nową odsłonę swojego hitu:

Program przesunięty na przyszły rok, na styczeń. Mam nadzieję, że tak będzie, bo to jest piękny, wartościowy program.

Czekamy na kolejne decyzje w sprawie przyszłości formatu.


Siostry Szydłowskie na finale The Voice Senior

Siostry Szydłowskie na finale The Voice Senior

Izabela Trojanowska- The Voice Senior

Izabela Trojanowska- The Voice Senior

Witold Paszt - The Voice Senior

Witold Paszt - The Voice Senior

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×