Upadek nie był przyczyną śmierci Tomasza Chady? Sensacyjne odkrycie śledczych rzuca nowe światło na śmierć rapera!

Tomasz Chada przyczyny śmierci

Tomasz Chada przyczyny śmierci

Nowe dowody w sprawie śmierci Tomasza Chady

Tomasz Chada zmarł 18 marca 2018 roku ku zaskoczeniu i rozpaczy fanów. Ta informacja wstrząsnęła polskim środowiskiem muzycznym, ale tak naprawdę nie wiadomo dokładnie jak wyglądał feralny wieczór. Pojawiło się wiele sprzecznych informacji – mówiono, że Tomasz zmarł w wyniku upadku z trzeciego piętra, w wyniku poważnego urazu kręgosłupa. Później pojawiła się wiadomość, że na oddziale w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku doszło do zatrzymania serca. Mimo reanimacji rapera nie udało się odratować. Fani byli wzburzeni brakiem konkretnej informacji, a prokuratura otworzyła oficjalne śledztwo. Co naprawdę zaszło?

Nowe fakty w sprawie mogą rzucić nieco światła na sprawę. Śledczy próbowali ustalić czy nie doszło do żadnych nadużyć ze strony policji lub personelu medycznego. Jak wykazała sekcja zwłok rapera, żadne z powyższych wydarzeń nie miało miejsca:

Wiadomo po niej tylko jedno: specjaliści wykluczyli, aby raper zmarł w wyniku interwencji policjantów, którzy go obezwładnili. Nie użyli oni paralizatora, ani gazu, jedynym środkiem przymusu bezpośredniego były kajdanki – czytamy w Gazecie Wyborczej

Pojawiła się jednak nowa niewiadoma, która może rzucić sporo światła na przebieg wydarzeń prowadzących do tragicznego końca. Przeszukując szpitalną salę w Mysłowicach policjanci natknęli się na strunowy woreczek z resztkami zielonej substancji. Trafił on do laboratorium kryminalistycznego w Katowicach:

Przypuszczamy, że Tomasz Ch. mógł dostać to w prezencie od dwóch kolegów, którzy odwiedzili go w szpitalu w sobotę. Teraz ich szukamy – wyznał jeden z policjantów pracujących nad sprawą

Myślicie, że Tomasz Chada mógł zginąć nie w wyniku wypadku, a na skutek zatrucia tajemniczą substancją?

Tomasz Chada nie żyje. Tragiczna śmierć 39-letniego rapera

Tomasz Chada nie żyje. Furia fanów w komentarzach! Głos zabrała jego partnerka: “Był bardzo pogubiony. Problem tkwił w…”

Nowe szczegóły w sprawie śmierci Tomasza Chady! Szpital psychiatryczny w Rybniku ujawnił więcej niż powinien?


Tomasz Chada nie żyje

Tomasz Chada nie żyje

Tomasz Chada nie żyje

Tomasz Chada nie żyje

Tomasz Chada nie żyje

Tomasz Chada nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×