80-letnia Tina Turner wraca odmieniona! Tak długich włosów nie miała od lat 60. Wygląda świetnie

Tina Turner

Tina Turner

Po 11 latach wraca ikona światowej muzyki – Tina Turner. Ostatnią płytę nagrała w 2009 roku, ale chyba ma już dość swojej emerytury. Właśnie wydała nowy singiel, a wraz z nim zaprezentowała jeszcze lepszą wersję siebie. Jak ona to robi?

Tina Turner jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek w historii światowej muzyki. Na swoim koncie ma ponad 200 milionów sprzedanych płyt. Według Księgi Rekordów Guinnessa nakład ze sprzedaży jej koncertów został uznany za najwyższy na świecie. Jej majątek wyceniany jest na sumę 200 milionów dolarów. Karierę w przemyśle muzycznym rozpoczynała w 1959 roku. We wczesnych latach kariery występowała wraz ze swoim późniejszym mężem – Ikiem Turnerem, w zespole rock and rollowym Ike & Tina Turner. A urodziła się jako niechciane dziecko Afroamerykanina Floyda Richarda Bullocka i Indianki Zelmy Priscilli.

Byłam niechcianym dzieckiem.  Zelma miała zamiar odejść od męża, kiedy okazało się, że jest w ciąży. Ta bardzo młoda wówczas kobieta nie pragnęła kolejnego dziecka. Nawet jako dziewczynka widziałam, że mnie nie kocha. Gdy byłam mała, zastanawiałam się, dlaczego nie okazuje mi miłości, ale zawsze byłam samotnicą, a potem się uniezależniłam i już o to nie dbałam – wspominała w rozmowie z US Magazine.

Jej życie nie było usłane różami. Ike Turner okazał się despotą i brutalem, a związek z nim był wyjątkowo toksyczny. Tina uciekła z domu, mając w portfelu zaledwie parę drobniaków. Nie porzuciła jednak marzeń o dalszej karierze w show-businessie. I udało się. W latach 80. Tina przeżyła drugą młodość, a jej hity tj. What’s Love Got To Do With czy Private Dancer wyniosły ją na sam szczyt list przebojów.

Przeszłam przez rozwód, odseparowanie od mojej rodziny. Nigdy nie dałam się złamać. Nie jestem alkoholiczką, nigdy nie paliłam, nigdy nie brałam narkotyków. Przebrnęłam przez katastrofę mojej przeszłości czysta – mówiła gwiazda.

Od premiery jej ostatniej studyjnej płyty Twenty Four Seven mija w tym roku 21 lat. 11 lat temu zakończyła swoją ostatnią trasę koncertową Tina!: 50th Anniversary Tour. Od lat mieszka Szwajcarii, w posiadłości Algonquin w pobliżu Zurychu. Praktykuje buddyzm. W 2013 roku piosenkarka poślubiła swojego wieloletniego partnera, producenta muzycznego – Erwina Bacha. Jej wybranek jest od niej młodszy o 17 lat.

Odmieniona Tina Turner powraca z muzycznej emerytury

Tina od lat mówiła, że już na zawsze pożegnała się z show-biznesem, ale jak wiadomo, kobieta zmienną jest i w ostatnich dniach okazało się, że już niebawem znów ją usłyszymy w nowej wersji wielkiego hitu What’s Love Got To Do With. A wszystko dzięki dj-owi Kygo, który postanowił odświeżyć ten wielki przebój gwiazdy.

Nie mogę uwierzyć, że 17 lipca, w piątek wypuszczam wspólny utwór z @tinaturner! What’s Love Got To Do With to jedna z moich ulubionych piosenek wszech czasów, a praca z tak legendarną artystką wydaje się surrealistyczna! Nie mogę się doczekać, aż wszyscy to usłyszycie! – napisał Kygo na Instagramie.

Producent z norweskiego Bergen tworzył remiksy takich hitów jak: I See Fire Eda Sheerana i Take On Me A-HA. W ubiegłym roku odświeżył piosenkę Higher Love Whitney Houston, dzięki której nieżyjącą gwiazda znów wróciła na listy przebojów. Kygo musi mieć niezwykły dar przekonywania, że uległa mu nawet sama Tina Turner.

Na okładce singla Tina w nowej fryzurze prezentuje się fantastycznie. Tak długich włosów nie miała od lat 60. 81-letnia gwiazda wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał dawno temu.

Z niecierpliwością czekamy na nowy singiel artystki!


Tina Turner & Kygo

Tina Turner & Kygo

Tina Turner jak dziś wygląda

Tina Turner jak dziś wygląda

Tina Turner jak dziś wygląda

Tina Turner jak dziś wygląda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×