Koroniewska i Dowbor pokazali kuchnię w nowym apartamencie. Złote żyrandole, białe meble, wielka wyspa… To czysta postać luksusu

Dowbor i Koroniewska pokazali kuchnię

Dowbor i Koroniewska pokazali kuchnię

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w końcu pochwalili się wnętrzem kuchni, jaką urządzili w swoim nowym luksusowym apartamencie. Pięknie.


Joanna Koroniewska od 2014 roku jest żoną prezentera Macieja Dowbora. Regularnie poprawiają swoim obserwatorom humor i wygłupiają się w mediach społecznościowych, a od dwóch lat prowadzą autorski cykl Domówka u Dowborów, podczas którego rozmawiają z popularnymi osobami z polskiego show-biznesu.

Koroniewska w ostatnim czasie rzadziej pojawia się na ekranie, ponieważ jak sama podkreśla, jej priorytetem są dzieci. Wychowuje dwie córki – 13-letnią Janinę oraz 4-letnię Helenę. Dowborowie jakiś czas temu podjęli decyzję o budowie domu. Ostatecznie spotkali się z licznymi przeszkodami, po których zrezygnowali z tego pomysłu i kupili piękne mieszkanie w Warszawie.

Para bardzo długo czeka na to, by wprowadzić się do nowego gniazdka. Chcą, by wszystko było tak, jak sobie zaplanowali. Regularnie prezentowali w sieci postęp prac na budowie. Dzięki temu wiemy, jak wyglądają wnętrza. Na pierwszy rzut zauważyć można, że luksusowy apartament jest przestronny oraz ma wysoki sufit. Posiada mnóstwo okien, które wpuszczają do środka sporo światła naturalnego.

W jakim stylu  Dowborowie zamierzają urządzić swoje lokum, Joanna zdradziła naszej reporterce.

Bardzo prosty. Bardzo mój. Zależało mi na tym, żeby to było takie mieszkanie…no dobrze, przyznam się. Jak kręcimy wszystkie nasze rolki, rzeczy na instagramie, to nie mamy gdzie ich w domu nakręcić, bo na każdej ścianie coś stoi. Więc teraz powiedziałam do swojej pani architekt, aby teraz zrobić tak, abym miała chociaż jedną ścianę wolną. I tak działamy. Żeby chociaż mieć kawałek domu do tego, aby nakręcić coś domowego. Tak się u nas życie potoczyło, że przeszliśmy na inną stronę i trochę inaczej zaczęliśmy pracować. Trochę więcej w domu. Nagle okazało się, że ten dom nie jest przystosowany do tej naszej pracy. Nie zamierzamy wynajmować studia, nadal domówki będą w mieszkaniu. Mieliśmy taki plan, żeby zapraszać gości i to jest jeszcze w planach, ale mamy też wrażenie, że jak gość jest na domówkach u siebie w domu to jest dużo bardziej otwarty i ta rozmowa jest dużo fajniejsza i luźniejsza niż wtedy, kiedy byłaby na wspólnej kanapie.

Po wielu miesiącach zmagań, w końcu Dowborowie pokazali kuchnię w nowym apartamencie.

Tak wygląda kuchnia w nowym mieszkaniu Koroniewskiej i Dowbora

Joanna Koroniewska opublikowała wideo, na którym pokazała, jak będzie wyglądała kuchnia w nowym domu. To przestronne pomieszczenie z dużą wyspą, wielką ilością miejsc do przechowywania, w którym króluje biel. Przełamują ją czarne dodatki i krzesła. Uwagę przyciągaj piękne, złote żyrandole o oryginalnym kształcie.

[…] Już nie możemy się doczekać, kiedy Dowbor będzie tu rano serwował śniadanka, a potem swoje pyszne popisowe danie (jedyne, które potrafi ugotować) – makaron z tuńczykiem – napisała Joanna Koroniewska i zapowiedziała nowy cykl remontowy dla swoich fanów.

Pod postem nie brakuje komplementów, a fani pary zachwyceni są tym, jaki efekt osiągnęli Joanna i Maciej. Już nie możemy się doczekać filmików z kolejnych wnętrz.


Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali kuchnię

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali kuchnię

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali kuchnię

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali kuchnię

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali kuchnię

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali kuchnię

Komentarze

 • Gość pisze:

  Lubię ich. Każdy ma styl jaki chce. To nie jest moja bajka. W tym roku wprowadziłam się do swojego domu i styl takiej przestrzeni mi się nie podoba wolę domy z duszą, na zewnątrz zieleń, moja trawka. Zawsze praktyczne rozwiązania i kolory. Ważne żeby im się tam dobrze mieszkało.

 • Gośćja pisze:

  A mamusia już odwiedziła?

 • Gość pisze:

  Super kuchnia

 • Gosia pisze:

  Jak może coś stać na ścianie? Na podłodze coś stoi a na ścianie coś wisi chyba? I tacy ludzie którzy nie potrafią poprawnie się wysławiać pracują w TV. Słaba edukacja, słabe wychowanie i zostaje się patocelebryta

  • Gość Eulalia pisze:

   Jesteś jakąś nie ogarniętą istotą, tak się mówi jeśli coś stoi na styku ze ścianą. Używaj mózgu od czasu do czasu jeśli go masz

  • GośćJolek pisze:

   ale o co kaman !?…..zazdrość?

 • antonina pisze:

  napisane, że oni się wygłupiają, nie..nie wygłupiają się, oni są głupi,szczególnie ona…nożzz nie lubimy dziewuchy🤷‍♀️dobrze, że występuje, niech siedzi w domu i..się nie pojazuje!!

 • Gość pisze:

  ona brzydka a on beztalencie . APARTAMENT w Hiszpanii olbrzymie mieszkanie w Warszawie/ceny znamy/. A tak dla ciekawości jaka ekipa będzie czyści te lampy????Pozdrawiam

  • Gość pisze:

   Coś się czepiasz ona nie startuje w konkursie miss Polonia , dla ciebie brzydka a jemu się podoba i na tym by ciebie zadowolić jej na bank nie zależy. Są fajni kochają się i są ze sobą już dość długo. Dla mnie są super i oby tak dalej, życzę im szczęścia

 • Gość pisze:

  Tłuczemy kasę, tłuczemy kasę!!!¡! a ja cholera ciągle w gierkowskiej klicie. Macie to macie a później młodzi wpadają w depresję, że nigdy nie będzie ich na to stać – mnie też nie choć mam doktorat od wielu lat. Pozdrawiam

  • Gość pisze:

   Ja uważam ,że to pomieszczenia nie dla ludzi. Bez ciepła i intymności. I naprawdę nic ciekawego. A jak to ogrzać i oświetlić w dzisiejszych czasach. Porażka.

 • Gość pisze:

  Biel jest zawsze bezpieczna więc nic nadzwyczajnego w tej kuchni

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×