Tak TVP ugościła Jasona Derulo. Dostał całe piętro w najdroższym hotelu w Zakopanem. Wnętrza ociekają luksusem

Jason Derulo

Jason Derulo

Jason Derulo w Polsce. Gdzie śpi w Zakopanem? Jaki hotel? Ile kosztuje doba? Jak wygląda jego pokój? Zobacz zdjęcia.

Jason Derulo to jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. 32-latek zadebiutował na scenie w 2009 roku. Współpracował z topowymi gwiazdami z USA i z innych państw, takimi jak: Snoop DoggNicki Minaj David Guetta. Dotychczas nagrał cztery albumy studyjne, które sprzedały się na świecie w liczbie ponad 30 milionów egzemplarzy. To wielki sukces!

Jasonowi udało się wylansować wiele przebojów. Tworzy w stylu R&B, pop, trap i hip-hop. Do jego najpopularniejszych utworów można zaliczyć: Swalla, Savage Love i Talk Dirty.

Amerykanin dziś pojawi się w Zakopanem na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Dziś pisaliśmy już o przedsylwestrowej próbie jego występu. Tekst znajdziecie TUTAJ.

Sylwester 2021. W jakim hotelu śpi Jason Derulo w Zakopanem?

Jason został powitany przez TVP jak prawdziwy król. On sam i jego ekipa zostali umiejscowieni w Nosalowym Parku, czyli najbardziej luksusowym hotelu Zakopanego – tym samym, w którym niedawno ślub brała Lara Gessler.

Amerykanin trafił do najdroższego apartamentu. Jego ekipa zażyczyła sobie przy tym, aby zarezerwowano dla niej całe piętro. Noc w najlepszym pokoju Nosalowego Parku kosztuje co najmniej 1 710 złotych. Fotki pokoju zobaczycie w galerii.

Najdroższy pokój składa się  z dwóch przestrzennych osobnych sypialni z łazienkami. Jason dostał do wyboru dwa duże łóżka oraz fotel lub sofę. W marmurowych łazienkach będzie mógł zażyć kąpieli pod prysznicem. Dbanie o higienę ułatwią mu luksusowe zestawy kosmetyków znanej firmy.

Jason wolne chwile może sobie umilić poprzez m.in. oglądanie filmów na dwóch 49-calowych ekranach oraz korzystanie z ekspresu do kawy i minibarku. Cenne przedmioty będzie mógł schować do prywatnego sejfu. Jason dostał możliwość przyjrzenia się miastu i górom – w luksusowym apartamencie nie zabrakło wyjścia na balkon z widokiem na piękne krajobrazy.

To nie koniec luksusów, którymi obdarzono Jasona. Wiemy, że piosenkarz zażyczył sobie, aby zapewniono mu szereg udogodnień. W jego pokoju koniecznie miał się znaleźć zapas drogiej wody Fiji, organicznych soków bez miąższu, wody kokosowej, koktajli proteinowych, witamin i stół z polskimi przysmakami.

Szacuje się, że Jason Derulo za swój występ dla TVP zarobił aż 1,2 mln złotych!

Uważacie, że spodoba mu się pobyt w naszym kraju? Poniżej zamieszczamy kilka największych przebojów Jasona. Warto zapoznać się z jego twórczością przed koncertem.


Najdroższy pokój w hotelu Nosalowy Park

Najdroższy pokój w hotelu Nosalowy Park

Najdroższy pokój w hotelu Nosalowy Park

Najdroższy pokój w hotelu Nosalowy Park

Najdroższy pokój w hotelu Nosalowy Park

Najdroższy pokój w hotelu Nosalowy Park

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×