Sylwester 2021. Jason Derulo już po próbie w Zakopanem! Szykuje wielkie show. Podglądali go Zenek i Ida Nowakowska

Gwiazdy na próbie Jasona Derulo

Gwiazdy na próbie Jasona Derulo

Sylwester 2021 TVP. Jason Derulo jest już po próbie do swojego występu w Zakopanem. Artysta dosłownie lata w powietrzu. Zobaczcie zdjęcia z jego przygotowań, którym przyglądali się Zenek Martyniuk i Ida Nowakowska.

Jason Derulo to jeden z najpopularniejszych amerykańskich artystów ostatnich lat. Muzyk zadebiutował w 2009 roku singlem Watcha Say, który stał się globalnym hitem. Wokalista wydał łącznie cztery studyjne albumy, które aż jedenaście razy pokryły się platyną. 32-latek każdy kolejny singiel zamienia w hit. Nic więc dziwnego, że w mig zyskał stale powiększające się grono fanów. W samym serwisie YouTube jego utwory zostały odsłuchane ponad 8 miliardów razy.

Twórca takich utworów jak: Swalla, Savage Love, Talk Dirty czy Want To Want Me wystąpi przed polską publicznością. Artysta jest największą gwiazdą tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką. 29 grudnia Prezes TVP Jacek Kurski przekazał tę radosną nowinę do informacji publicznej:

Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa – amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem.

Za występ tak wielkiej gwiazdy trzeba sporo zapłacić. O stawce Jasona pisaliśmy tutaj.

Jason Derulo przyleciał do Polski

30 grudnia po godzinie 19:00 Jason Derulo wylądował na lotnisku Kraków-Balice. Na miejscu czekał na niego tłum ludzi, którzy chcieli go przywitać. Artysta przyleciał z 10-osobową ekipą. Pomachał do kamer, pozował do zdjęć z fanami, a następnie odjechał busem do hotelu, w którym się zatrzymał.

Jason zostanie również powitany na scenie przez Zenona Martyniuka oraz Rafała Brzozowskiego, który wręczył mu zakopiańskiego oscypka.

Sylwester 2021 TVP. Jason Derulo po próbie

Od kilku dni odbywają się wielogodzinne próby do Sylwestra Marzeń z Dwójką. Jason również miał już okazję przećwiczyć swój występ. Artysta wykona jeden z utworów na platformie, która będzie unosić się w powietrzu. Zapowiada się show na światowym poziomie. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z prób, którym przyglądały się rodzime gwiazdy. Popisy Derulo śledzili na miejscu Zenek Martyniuk, Ida Nowakowska, Rafał Brzozowski i Sławomir.

Zobaczcie wideo z próby Jasona Derulo w Zakopanem:


Jason Derulo - próby do występu sylwestrowego

Jason Derulo - próby do występu sylwestrowego

Jason Derulo - próby do występu sylwestrowego

Jason Derulo - próby do występu sylwestrowego

Jason Derulo - próby do występu sylwestrowego

Jason Derulo - próby do występu sylwestrowego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×