Sylwester 2021. Wtulona w swoją miłość Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła plany. Posypały się serduszka

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak szykuje się na przywitanie Nowego Roku. Pokazała niecodzienne zdjęcie z kanapy. Kurczowo wtula się na nim w swoją miłość.

Agnieszka Woźniak-Starak urodziła się w 1978 roku. Dziennikarstwo kończyła na Uniwersytecie Warszawskim. Początkowo pracowała w Radiowej Jedynce. Później przeszła do stacji telewizyjnych. W TVP1 prowadziła programy, takie jak: Kawa czy herbata? czy Pytanie na śniadanie. Od 2013 roku współpracuje z Grupą TVN.

Życie nie rozpieszczało Agnieszki. W 2015 roku rozwiodła się z Adamem Badziakiem. Cztery lata później jej następny mąż, Piotr Woźniak-Starak, zginął w wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Agnieszka bardzo przeżyła śmierć partnera. Przez pewien czas zupełnie wycofała się z działalności zawodowej i udzielania w show-biznesie.

Agnieszka zaczęła stawać na nogi. Od ponad roku jest w związku ze znanym warszawskim restauratorem. Agnieszka miała przedstawić mężczyznę rodzicom zmarłego męża.

Zareagowali pozytywnie. Cieszą się, że Agnieszka układa sobie życie po śmierci Piotra i że udało jej się odnaleźć szczęście – wyjawił informator Pudelka.

Skąd taki pomysł? Agnieszka ma dalej utrzymywać dobre stosunki z byłymi teściami. Informator wspomnianego już serwisu powiedział:

Stosunki z byłymi teściami co prawda nieco się rozluźniły, co jest w zasadzie naturalne – nie widują się już tak często, jak kiedyś. Wciąż mają do siebie wiele ciepłych uczuć i sympatii.

43-letnia gwiazda udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała swój wigilijny look i złożyła życzenia fanom. Napisała do nich:

Wczoraj byłam taka wystrojona, że Święta mogę już spędzić w swetrze, prawda? W swetrze, czy nie, bo to się jeszcze okaże, życzę Wam zdrowia, spokoju, uważności, miłości i takich Świąt, o jakich marzycie, chociaż wiem, że to nie zawsze jest łatwe i nie zawsze możliwe. Mimo wszystko, żeby to był dobry czas.

Pełen wpis poniżej.

Agnieszka Woźniak-Starak przygotowuje się do świąt. Towarzyszy jej tajemniczy przyjaciel

Tym razem Woźniak-Starak pochwaliła się na Instagramie przygotowaniami do Sylwestra. Celebrytka spędziła popołudnie na kanapie. Wtulała się na niej w czworonożnego przyjaciela. Urocze zdjęcie Agnieszki z psem publikujemy niżej. Woźniak-Starak wyjawiła przy tym, że zamierza ruszyć się z domu dopiero w Nowy Rok. W opisie fotki napisała:

And just like that… zamierzam wjechać w Nowy Rok. A Wy, jakie macie plany?

Fani licznie weszli w interakcję ze swoją idolką:

  • Takie same. Tylko z jednym psem, synem i narzeczonym. W piżamach, po domowemu.

  • Podobnie! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  • Identycznie.

Nieco później Agnieszka dodała zdjęcie, na którym w symboliczny sposób żegna stary rok. Pokazała swoje ulubione zdjęcia z ostatnich 12 miesięcy.

A wy jak zamierzacie spędzić ten wyjątkowy wieczór?

Agnieszka jest wielką miłośniczką psów. Ma ich kilkoro. Ich fotki zobaczycie w TYM artykule.


Agnieszka Woźniak-Starak: przygotowania do Sylwestra 2021/2022

Agnieszka Woźniak-Starak: przygotowania do Sylwestra 2021/2022

Agnieszka Woźniak-Starak żegna stary rok

Agnieszka Woźniak-Starak żegna stary rok

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze