Agnieszka Woźniak-Starak pokazała stylizację na Wigilię. To nie jest taki szał jak w „Dzień Dobry TVN”: „Chyba mogę?”

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się swoją stylizacją na Święta Bożego Narodzenia. Dziennikarka najwyraźniej miała dość strojenia się. Postanowiła odpocząć od tego.

Agnieszka Woźniak-Starak od lat pracuje jako dziennikarka. Swoje pierwsze kroki stawiała na antenie TVP. Nie zagrzała tam jednak miejsca zbyt długo. W mig przeniosła się do komercyjnej stacji TVN, gdzie pracuje do dziś. Gwiazda miała okazję poprowadzić takie produkcje jak: Azja Express, Aplauz, aplauz! czy Na językach.

Dziennikarka w 2019 roku przeżyła ogromną tragedię. Jej mąż zmarł wskutek nieszczęśliwego wypadku na jeziorze Kisajano na Mazurach. Pogrążona w żałobie postanowiła zrobić sobie przerwę i wycofała się z show-biznesu. Zeszłej jesieni wróciła do pracy – dołączyła do obsady prowadzących Dzień Dobry TVN. W programie tworzy duet z Ewą Drzyzgą. Dziennikarki przez wiele lat pracowały dla tego samego nadawcy, jednak poznały się dopiero na planie śniadaniówki. Bardzo szybko znalazły wspólny język:

Wiele jest takich sytuacji, kiedy my specjalnie się nie dogadujemy, nie przegadujemy tematu, a jednak jesteśmy w stanie uzupełniać się. To jest dla mnie duże pozytywne zaskoczenie. To jest rzadkość – stwierdziła Ewa Drzyzga.

Jak Agnieszka Woźniak-Starak ubrała się na Wigilię Bożego Narodzenia 2021?

Agnieszka Woźniak-Starak dla wielu kobiet w Polsce jest ikoną mody. Gwiazda zawsze zaskakuje świetnie dobranymi stylizacjami, które wywołują efekt „wow”. 43-latka właśnie opublikowała właśnie nowe zdjęcie, na którym pokazała swoją świąteczną stylizację. Ku zdziwieniu, gwiazda włożyła sweter z golfem. Zdradziła, że na co dzień wygląda bardzo elegancko, dlatego w święta chce wykorzystać chwilę wolnego, więc postawiła na wygodny strój.

Wczoraj byłam taka wystrojona, że Święta mogę już spędzić w swetrze, prawda? W swetrze, czy nie, bo to się jeszcze okaże, życzę Wam zdrowia, spokoju, uważności, miłości i takich Świąt, o jakich marzycie, chociaż wiem, że to nie zawsze jest łatwe i nie zawsze możliwe. Mimo wszystko, żeby to był dobry czas.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci również złożyli dziennikarce świąteczne życzenia. Niektórzy zwrócili uwagę na sweter:

  • W swetrze też pięknie.
  • Ładnemu we wszystkim ładnie. Dobrych świąt!
  • Pani nie musi się ulepszać. I tak jest Pani piękna!!!

A Wam podoba się taka odsłona Agnieszki Woźniak-Starak? W galerii przypominamy czerwony garnitur, w którym poprowadziła świąteczne wydanie Dzień Dobry TVN.


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w świątecznym wydaniu

Agnieszka Woźniak-Starak w świątecznym wydaniu

Agnieszka Woźniak-Starak sesja dla magazynu Fashion

Agnieszka Woźniak-Starak sesja dla magazynu Fashion

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live nie ma lekko ale najwaźniejsźy jest uśmiech i sweterek ha ha źdrowia sźczęścia pomyslnosci nie jedz bombek nie pal siana na hawajach wypij drinka zapal zioło i nie przejmuj się bałwanami zdrowych wesołych święta święta i po świętach a hajsu ni ma na jaki to idzie cel charytatywny czyli wakacje w tropikach ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×