W domu Agnieszki Woźniak-Starak pojawił się ktoś nowy. Zdjęcie rozczula

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy. Debiut na antenie radia ma już za sobą. To jednak nie koniec zmian w jej życiu. Właśnie swoim fanom na Instagramie przedstawiła nowego przyjaciela.

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy. Głośno o tym było już od dłuższego czasu. Tym razem jednak można ją jedynie usłyszeć. Będzie prowadzić autorską audycję w Newonce.radio — Life Balance. Debiut ma już za sobą. Pierwszy wywiad przeprowadziła 11 marca. Ale to nie koniec zmian w jej życiu.

Agnieszka Woźniak-Starak ma nowego przyjaciela

Ostatnimi czasy dziennikarka coraz częściej udziela się w mediach społecznościowych. Jeszcze do niedawna sensację budziło każde opublikowane przez nią zdjęcie, ponieważ po tragicznej śmierci męża ograniczyła kontakt z fanami do minimum. Jednak zmienia się to z każdym miesiącem, a Agnieszka Woźniak-Starak wraca na w miarę normalne tory.

Gwiazda koresponduje z fanami w komentarzach w social mediach. Zdradza co się u niej dzieje i dzieli się niektórymi wydarzeniami ze swojego życia. Nie mogła pominąć faktu, że w jej domu pojawił się kolejny lokator.

Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa, że jest psiarą. Niejednokrotnie mówiła o tym, jak bardzo kocha te zwierzęta. Do tej pory była właścicielką 6 czworonogów, ale nie omieszkała podzielić się faktem, że do tej radosnej gromadki dołączył kolejny. Uroczą fotografią pochwaliła się na Instastory.

Agnieszka Woźniak-Starak - 7. pies

Agnieszka Woźniak-Starak – 7. pies

Żartobliwie opisała też fotografię. Jej gromadka jest spora, więc ciężko zmieścić wszystkich przyjaciół w kadrze, ale udało się. Od dziś możemy podziwiać nowego słodzika. Czyż nie jest uroczy? Mała, czarna kupka szczęścia. Co na to reszta psiej rodziny? Być może niebawem Agnieszka napisze o tym nowy post…

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wciąż nosi pamiątkę po Piotrze. Piękny symbol miłości


Agnieszka Woźniak-Starak - 7. pies

Agnieszka Woźniak-Starak - 7. pies

Agnieszka Woźniak-Starak - pierwszy dzień pracy w radiu

Agnieszka Woźniak-Starak - pierwszy dzień pracy w radiu

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×