Ikona TVP zniknęła z dnia na dzień. O swoim zwolnieniu dowiedziała się z tabloidu. Co teraz robi?

Stanisława Ryster obecnie

Stanisława Ryster obecnie

Dlaczego Stanisława Ryster została zwolniona z TVP?

Stanisława Ryster, prowadząca program Wielka gra, była największą gwiazdą TVP. Dlaczego została zwolniona, a jej show wycofane z ramówki? Prezenterka o tym, co robi obecnie. Czy rozważa powrót do pracy w telewizji?

Życie po TVP. Co teraz robi Stanisława Ryster?

Telewizyjny debiut Stanisławy Ryster przypada na lata 70. Właśnie wtedy legendarna dziennikarka po raz pierwszy zaprezentowała się szerokiej publiczności jako prowadząca słynny program rozrywkowy Wielka gra. Widzowie od początku pokochali jej wdzięk, klasę i charyzmę. Do 2006 roku uchodziła za jedną z największych gwiazd TVP. O swoim zwolnieniu z pracy dowiedziała się… z tabloidu.

Gwiazda debiutowała w 1975 roku. Propozycji pracy w telewizji nie przyjęła z wielkim entuzjazmem:

Wiedziałam, co to za utrapienie program cykliczny – nie ma „zmiłuj”. Nawet znalazłam kogoś, kto by mnie chętnie zastąpił, ale propozycja była nie do odrzucenia – polecenie służbowe – przyznała dziennikarka w jednym z wywiadów.

Chociaż widzowie ją uwielbiali, pani Stanisławie i władzom TVP coraz trudniej było znaleźć nić porozumienia. Niesprzyjający był także fakt, że z roku na rok spadała oglądalność Wielkiej gry. Kiedy dziennikarka rozstała się z TVP, odsunęła się w cień. Nie próbowała błyszczeć na ściankach, a wręcz przeciwnie – skupiła się na odpoczynku, który stał się jej azylem. Przyznaje, że jest zapaloną podróżniczką. Właśnie na podróże przeznacza większość czasu i pieniędzy:

Spełniam swoje zachcianki. Lubię wyjeżdżać za granicę. A jak już wyjadę, to nigdy nie myślę, że szkoda wejść do lepszej restauracji.

Nie tak dawno plotkowano o tym, że panią Stanisławę ponownie zobaczymy na antenie TVP. Gwiazda nie była jednak zainteresowania powrotem na stare śmieci:

Powiedzieli mi, że „mieliby ochotę’ na wznowienie Wielkiej Gry, ale były to rozmowy bardzo ogólne. Sęk w tym, że ja nie mam na to ochoty. Kiedy zdejmowano program z anteny, mówiono, że nie ma oglądalności. Że wiedza jest nudna i nikogo nie obchodzi. Za chwilę znowu będzie to samo. Albo gorzej. Teraz w telewizji wszystko musi latać, biegać. Im bardziej rozprasza się widza, tym lepiej… Nie, ja w tym paluszków maczać nie zamierzam.

W polskiej telewizji na próżno szukać drugiej tak wspaniałej osobowości telewizyjną jaką była pani Stanisława.

Chcielibyście ją ponownie zobaczyć na antenie TVP, albo jakiejś innej stacji?

Mama Kuby Wojewódzkiego nie żyje. Uhonorował ją w wyjątkowy sposób

Anna Wendzikowska przyłapana przed studiem TVN! Ubrała się w szarości, więc chyba nie jest wesoło!

Ostra metamorfoza Doroty Szelągowskiej! Irokez Małgorzaty Kożuchowskiej to przy tym nic spektakularnego


Stanisława Ryster, Jolanta Fajkowska, Katarzyna Dowbor – Wiktory 2008

Stanisława Ryster, Jolanta Fajkowska, Katarzyna Dowbor – Wiktory 2008

Stanisława Ryster powróci do Wielkiej gry?

Stanisława Ryster powróci do Wielkiej gry?

Stanisława Ryster

Stanisława Ryster

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×