Szukaj

To już oficjalne. „Seks w wielkim mieście” wraca, ale bez jednej z głównych aktorek

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście wraca na ekrany telewizorów, o czym poinformowała Sarah Jessica Parker. Kiedy powstaną nowe odcinki? Kogo nie zobaczymy w kontynuacji?

Seks w wielkim mieście był gigantycznym hitem, który na ekranach telewizorów gościł od 1998 do 2004 roku. Historia czterech przyjaciółek, które mieszkają na Manhattanie, zyskała miliony fanów na całym świecie. Po zakończeniu serialu nakręcono dwa filmy, które były kontynuacją losów bohaterów.

Grające główne role aktorki – Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristen Davis i Cynthia Nixon – stały się wielkimi gwiazdami. Chociaż wspólnie pozowały do zdjęć i udzielały wywiadów, wiadomo, że w prawdziwym życiu nie były przyjaciółkami.

Seks w wielkim mieście wraca na ekrany. Kiedy?

Od dawna mówiło się o kontynuacji Seksu w wielkim mieście. Już w lipcu zeszłego roku anonimowy informator twierdził, że aktorki są gotowe, by rozpocząć pracę nad trzecim filmem.

Pod koniec grudnia pojawiły się doniesienia, że powstanie nie film a serial, który pojawi się na antenie HBO Max. Sieć miała podpisać umowę z gwiazdami Sarah Jessicą Parker, Kristin Davis i Cynthią Nixon, aby ponownie wcieliły się odpowiednio w Carrie, Charlotte i Mirandę.

Wygląda na to, że kontrakty zostały już podpisane, a fani serialu wreszcie doczekają się jego kontynuacji, o czym na swoim Instagramie we wspaniały sposób poinformowała Sarah Jessica Parker. Dodała krótką zapowiedź wideo, którą promuje nowe odcinki. Taki sam filmik w swoich social mediach dodały Kristin i Cynthia.

Wiadomość ucieszyła tysiące internautów. W komentarzach nie potrafią ukryć swojej ekscytacji. Piszą, że już odliczają dni do premiery nowych odcinków:

  • To chyba najlepsza wiadomość, jaką dziś usłyszałam. Super, nie mogę się doczekać.
  • Naprawdę wracacie? To się nazywa świetna wiadomość.
  • Już wiem, co będę oglądać niedługo. Ale się cieszę.

Jak podają zagraniczne media, zdjęcia do 7. sezonu Seksu w wielkim mieście mają ruszyć późną wiosną w Nowym Jorku. Serial będzie się składać z dziesięciu odcinków, a cała seria została zatytułowana And Just Like That. Scenariusz powstaje na podstawie książki Candice Bushnell oraz oryginalnego serialu telewizyjnego stworzonego przez Darrena Stara. Nie będzie to jednak kontynuacja ostatniej wyemitowanej transzy, a raczej coś w formie „limitowanej edycji”.

Kim Cattrall, czyli serialowa Samantha Jones nie pojawi się na ekranie. Dlaczego? Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.


Sarah Jessica Parker przekazała wspaniałe wieści

Sarah Jessica Parker przekazała wspaniałe wieści

Sarah Jessica Parker przekazała wspaniałe wieści

Sarah Jessica Parker przekazała wspaniałe wieści

Sarah Jessica Parker przekazała wspaniałe wieści

Sarah Jessica Parker przekazała wspaniałe wieści

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×