Mamy pierwszy gwiazdkowy prezent! „Seks w wielkim mieście” wraca, ale bez jednej bohaterki. Kto nie zagra?

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście powraca na ekrany, ale w niepełnym składzie. Takie wieści przekazuje zagraniczny portal, robiąc fanom serialu niesamowity prezent na święta. Zobaczcie, czego się dowiedzieliśmy.

Produkcja Seks w wielkim mieście była w latach 90. gigantycznym hitem, chyba nikt nie spodziewał się aż takiego sukcesu. Historia czterech przyjaciółek mieszkających na Manhattanie ma miliony fanów. Produkowany w latach 1998-2004 był jednym z najbardziej popularnych seriali i to do tego stopnia, że po jego zakończeniu powstały także dwa filmy będące kontynuacją losów bohaterów

Grające główne role aktorki – Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristen Davis i Cynthia Nixon wyrosły na wielkie gwiazdy. Wiadomo, że prawdziwymi przyjaciółkami były tylko na planie, a prywatnie niekoniecznie za sobą przepadały.

Portal Page Six donosi, że serial wraca na ekrany, ale w okrojonym składzie. Nie pojawi się jedna z głównych aktorek.

Seks w wielkim mieście wraca na ekrany

Seks w wielkim mieście podobno wraca na HBO Max. Sieć jest najwyraźniej bliska umowy z gwiazdami produkcji – Sarah Jessicą Parker, Kristin Davis i Cynthią Nixon, aby ponownie zagrały odpowiednio jako Carrie, Charlotte i Miranda. Kim Cattrall nie wróci jako Samantha.

Nie jest to wielkim zaskoczeniem, że Kim nie dołączy do obsady. Przypominamy, że w 2017 roku aktorka ujawniła, że nigdy nie przyjaźniła się z koleżankami z planu, a ich relacje miały być toksyczne. Kilka miesięcy później, na początku 2018 roku, brat Cattrall nagle zmarł, a Sarah Jessica napisała komentarz do postu pożegnalnego na Instagramie, składając kondolencje i najwyraźniej starając się naprawić stosunki. Kim zaatakowała odtwórczynię Carrie za wykorzystanie tragedii jej rodziny, żeby poprawić swój PR.

Nie potrzebuję twojej miłości i wsparcia, Sarah. Moja mama zapytała mnie dzisiaj, kiedy ta „hipokrytka”, Sarah Jessica Parker, da mi wreszcie spokój. Twoje nieustanne próby nawiązania kontaktu tylko przypominają mi, jak okrutna byłaś dla mnie w czasach, gdy razem pracowałyśmy i że wciąż taka jesteś. Pozwól mi wyrazić jasno, jeśli poprzednio to do ciebie nie dotarło. Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką.Przestań wykorzystywać tragedię mojej rodziny, by odbudować swój wizerunek „miłej dziewczyny”! – napisała wtedy.

Mówiono, że to jest właśnie powód, że trzeci film pełnometrażowy nigdy nie powstał, chociaż były takie plany. Pozostaje czekać, czy doniesienia Page Six są prawdziwe i jeśli tak, jak scenarzyści rozwiążą wątek Samanthy.


Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w 2004 roku

Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w latach 90.

Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w latach 90.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×