Nowe doniesienia na temat „Seksu w wielkim mieście 3”. Doszło do wyczekiwanego przełomu

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście

Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall zakopały wojenny topór. Jest szansa, że powstanie trzeci film o perypetiach przyjaciółek z Manhattanu. Co donosi prasa?

Serial Seks w wielkim mieście był w latach 90. gigantycznym hitem, chyba nikt nie spodziewał się takiego sukcesu. Historia czterech przyjaciółek mieszkających na Manhattanie ma miliony fanów. Produkowany w latach 1998-2004 był jednym z najbardziej popularnych seriali i to do tego stopnia, że po jego zakończeniu powstały także dwa filmy będące kontynuacją losów serialowych bohaterów

Grające główne role aktorki – Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristen Davis i Cynthia Nixon – kreowane były przez media jako przyjaciółki także prywatnie, co nie było zgodne z prawdą. Udzielały razem wywiadów, występowały na czerwonych dywanach i mówiły o sobie nawzajem z pełną sympatią. Okazuje się jednak, że relacje między nimi są nie do końca takie, jak myślimy.

Wszystko zaczęło się kiedy Sarah Jessica Parker, tak jak pozostałe koleżanki, wyraziła w mediach społecznościowych żal z powodu śmierci brata Kim Cattrall. Filmowa Samantha odpisała, nie ukrywając złości:

Nie potrzebuję twojej miłości i wsparcia, Sarah. Moja mama zapytała mnie dzisiaj, kiedy ta „hipokrytka”, Sarah Jessica Parker, da mi wreszcie spokój. Twoje nieustanne próby nawiązania kontaktu tylko przypominają mi,jak okrutna byłaś dla mnie w czasach, gdy razem pracowałyśmy i że wciąż taka jesteś. Pozwól mi wyrazić jasno, jeśli poprzednio to do ciebie nie dotarło. Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką.Przestań wykorzystywać tragedię mojej rodziny, by odbudować swój wizerunek „miłej dziewczyny”!

Od tego zajścia minęło już sporo czasu, a kolorowa prasa donosi, że panie się pogodziły. Jest więc szansa na kolejną cześć filmu Seks w wielkim mieście.

Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall zakopały topór wojenny?

Najnowsza historia o tym, czy powstanie Seks w wielkim mieście 3, pochodzi z New Idea. Anonimowy informator twierdzi, że gwiazdy uczestniczyły w spotkaniu za milion dolarów, mającym zażegnać konflikt. Najwyraźniej Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall zakopały topór wojenny i są gotowe do rozpoczęcia pracy nad trzecim filmem.

Nie ma jednak żadnego oficjalnego potwierdzenia, że panie się dogadały. Czekamy na dobre wieści w sprawie filmu.


20 lat

20 lat "Seksu w wielkim mieście": Carrie Bradshaw – Sarah Jessica Parker (1998)

20 lat

20 lat "Seksu w wielkim mieście": Samantha Jones – Kim Cattrall (1998)

Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w latach 90.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×