Sebastian Fabijański 2 tygodnie temu przewidział śmierć Mateusza Murańskiego? Mrożący krew w żyłach film krąży po sieci

Sebastian Fabijański przewidział śmierć Mateusza Murańskiego?

Sebastian Fabijański przewidział śmierć Mateusza Murańskiego?

Sebastian Fabijański przewidział śmierć Mateusza Murańskiego? Film sprzed 2 tygodni zyskał popularność w sieci. To mrozi krew w żyłach.

Zmarł Mateusz Murański. Rodzina znalazła ciało zawodnika MMA w jego własnym mieszkaniu. Tę informację oficjalnie potwierdziła prokuratura. Krewny pojechał do 29-latka, bo ten przestał odbierać połączenia od rodziny.

O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich – mówiła w „Super Expressie” rzeczniczka prokuratury okręgowej w Gdańsku – Grażyna Wawryniuk.

Mężczyzn robił furorę w walkach MMA. Walczył w federacjach Fame MMA i High League. Po raz ostatni walczył z Pawłem Bombą – ps. „Scarface”. Po tym pojedynku trafił do szpitala z podejrzeniem uszkodzenia cewki moczowej.

Pierwsze rokowania były bardzo niepokojące, bo mogło dojść do trwałego uszkodzenia cewki moczowej. Na szczęście wszystko będzie dobrze, czeka mnie farmakoterapia i muszę jeszcze przez 3 tygodnie odpoczywać i zapomnieć o treningach – opowiadał Mateusz po opuszczeniu placówki.

Oświadczenie ws. śmierci Murańskiego wydała inna zawodniczka MMA, Laluna Unique, która zdobyła sławę dzięki programowi Królowe życia. Gwiazda połączyła śmierć swojego znajomego z wejściem przez niego do świata freak fightów.

Pamiętajcie, są osoby, które hejt zniosą bez problemu, a są takie, że tego nie udźwigną. To już druga ofiara wejścia do świata freak fight. Pieniądz to nie wszystko. Zobaczcie, co świat freak fight robi z ludźmi – napisała w oświadczeniu, dodając: Po ostatnich dwóch występach Mateusza było już widać, że jest z nim bardzo źle. Mega przykre, to tylko człowiek. Spoczywaj w spokoju. Mateusz Murański. Amen.

Przyczyna śmierci zawodnika nie została jeszcze podana do wiadomości publicznej. Wiadomo, że po wyjściu ze szpitala stan Mateusza się poprawił. Deklarował, że jeszcze w połowie bieżącego roku wróci do oktagonu.

W sieci zyskuje na popularności niepokojące wideo, z którego wynika, że śmierć Mateusza przewidział… Sebastian Fabijański.

Sebastian Fabijański przewidział śmierć Mateusza Murańskiego?

W materiale słychać wywód aktora wygłoszony podczas cage’u Fame MMA. Sebastian ostrzega w nim, że w przyszłości może dojść do śmierci znanej osoby, która nie będzie sobie w stanie poradzić z hejtem ze strony internautów.

Boje się, że dojdzie do bardzo głośnego samobójstwa kogoś, kto nie dźwignie tematu. Trzeba ostrożnie, bo naprawdę… Jeżeli kogoś zniszczysz w internecie i kogoś de facto wyślesz na stos w internecie, to wysyłasz go na stos w życiu. Później wyobraź sobie, że jesteś w tej sytuacji… Myślisz, że cały świat wie o tym i że wytykają cię palcami. (…) To są za grube rzeczy – ostrzegał aktor.

Materiał zarejestrowano dwa tygodnie przed śmiercią Mateusza.

Sam Fabijański również próbował swoich sił w MMA. Jego pierwsza i jak dotąd jedyna walka zakończyła się porażką. Aktor został powalony na ziemię przez rapera Wac Toję po 35 sekundach. W taki sposób tłumaczył porażkę:

Wracając do oktagonu, to wiem co potrafię i czego się nauczyłem, ale niestety emocje plus duża różnica w wadze między mna a przeciwnikiem sprawiły, że nie byłem w stanie pokazać nic ciekawego i przegrałem. Niestety za mało zrobiłem sparingów w trakcie przygotowań, przez zobowiązania zawodowe, bo nie mogłem uszkodzić twarzy etc, co z kolei sprawiło, że nie przyzwyczaiłem głowy do uderzeń i po mocniejszym ciosie odcięło mi prąd.

Więcej o karierze Sebastiana Fabijańskiego w mieszanych sztukach walki przeczytacie tutaj.

Sebastian Fabijański o śmierci Mateusza Murańskiego

Reporterka Jastrząb Post miała szansę porozmawiać z Sebastianem o śmierci Mateusza. Oto, co nam powiedział:

Straszne. Współczuje bardzo ojcu, matce. Współczuję rodzinie. Masakra.

Czy Sebastian przewidział to, co się wydarzyło?

Przewidziałem mechanizm. W internecie nie ma prawa, wszyscy robią, to co chcą, piszą, co chcą. Robią filmiki takie, jakie chcą, upokarzając kogoś, poniżając, prowokując hejt i skazując osoby na ostracyzm społeczny, a to jest kosztowne, to boli jeżeli z tylu stron dostajesz po gębie i z tylu stron nazywają ciebie takim, bądź takim to gdzieś to zapamiętujesz. Myślę, że gdzieś to zjawisko niestety jest tak zjadliwe, że będzie zbierać żniwa.

Czy miał okazję poznać Mateusza face to face? Niestety nie, choć Mateusz napisał do niego w social mediach. Sebastian nie zdążył zareagować na wiadomość od kolegi po fachu:

Nie poznaliśmy się face to face. Pisał do mnie na instagramie, kiedy ogłoszono moją walkę i ja nie zdążyłem mu odpisać niestety.

Czy wy też jesteście tak poruszeni śmiercią Mateusza?


Sebastian Fabijański przewidział śmierć Mateusza Murańskiego?

Sebastian Fabijański przewidział śmierć Mateusza Murańskiego?

Mateusz Murański nie żyje

Mateusz Murański nie żyje

Mateusz Murański nie żyje

Mateusz Murański nie żyje

Komentarze

 • Wow pisze:

  Wow ale nawciagany jest i na wywisd poszedl zreznice na cale oko 😂😂💪 jeszcze nos swedzi to sie podrapal 😂😂

 • Gość pisze:

  Dajcie mu już spokój tam go rozlicza spoczywaj w spokoju🖤🖤

  • Profesor pisze:

   Sami na konferencjach jadą po sobie nawzajem, wyzywają od najgorszych a potem mają pretensje ze jest hejt. I nagle się przejmują co ktoś napisał w necie. Jak godzinę wcześniej na gali wyzywa kolegę od najgorszych przy tysięcznej publice to jest Ok, ale jak większość normalnych ludzi wyrazi swoją opinie, niestety prawdziwą to siedzą w domu i płaczą w poduszkę. Pizdy nie zawodnicy

 • Gość pisze:

  Jak inni ma racje tak jeb..e mózgoczip źe nawet komandosi sr..ją w gacie najgorzej te białe myszki i beczenie be be be nigdy niewiadomo na kogo wypadnie oprócz ku..ew i złodziei be be be i to tyle

 • Gość Anna pisze:

  A gdzie było napisane, że to samobójstwo? Czytaj ze zrozumieniem. Tak powstają płoty.

 • Gość pisze:

  Piszą wszędzie ze przedawkował Oxycodon!!

 • Aska pisze:

  Przedawkował leki przeciwbólowe

 • Gość pisze:

  Przedawkował leki przeciwbólowe

  • Gość pisze:

   Czy wszyscy obejrzeli Fabiańskiego to posłuchajcie wyraźnie i zrozumcie jak ludzie się krzywdzą.Kondolencje dla rodziców 😥🙏

 • Gość pisze:

  A co mają hejt i samobójstwo, do śmierci po pobiciu w walce.?

  • Gość pisze:

   A kto Ci powiedział że to śmierć po pobiciu

  • Gość pisze:

   A, kto tobie, że to samobójtwo ?

  • Gość pisze:

   Super w wypowiedzi nie ma nawet stwierdzone że Mateusz popełni samobójstwo. Tylko stwierdzenie że jak ktoś ma słaba psyche to popełni samobójstwo. A że teraz krąży po sieci iż Mateusz się zabił to sensację robią z tym. Kolejny jasnowidz będzie na miarę Jackowskiego 😂😂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×