Szukaj

Wzruszające pożegnanie Sandry Kubickiej z Miami i byłym partnerem. Jak wygląda jej plan na życie w Polsce?

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka na dobre żegna się z Miami i wraca do Polski. Na Instagramie zamieściła poruszający wpis. Modelka zaczyna wszystko od nowa. Ma wiele planów na przyszłość.

Sandra Kubicka jeszcze na początku tego roku była w szale weselnych przygotowań. Modelka planowała ślub ze swoim narzeczonym, niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała wszystkie zamiary. Wydawało się, że gwiazda i Kaio Alves Goncalves tworzą związek idealny. Sandra wielokrotnie zapewniała, że jet to mężczyzna jej życia i to z nim planuje założyć rodzinę i spędzić przyszłość. Sakramentalne tak zakochani mieli powiedzieć latem tego roku, okazuje się jednak, że do ślubu nie dojdzie, i to wcale nie z powodu COVID-19.

Dwa tygodnie temu Sandra zszokowała swoich fanów, informacją, że rozstaje się z  narzeczonym, ponieważ mają inne wyobrażenia co do wspólnej przyszłości. Wizje ich życia okazały się na tyle rozbieżne, że najlepszym wyjściem z sytuacji okazało się zerwanie zaręczyn i odwołanie ślubu. 25-latka oczekiwała stabilizacji i planowała założyć rodzinę. Jej o 15 lat starszy narzeczony miał nieco odmienne plany. Partner modelki nadal chciał się bawić i prowadzić beztroskie życie w towarzystwie swoich kolegów.

Sandra Kubicka po 14 latach żegna się z Miami

Sandra, rozstając się z Kaio, podjęła też inne stanowcze kroki. Modelka postanowiła porzucić dotychczasowe życie, spakowała cały swój dorobek i wróciła do Polski. Modelka w Miami spędziła ostatnie 14 lat życia. Całą sytuację z rozstaniem relacjonowała w social mediach i również tam postanowiła pożegnać się ze swoim dotychczasowym domem.

Żegnaj Miami. Byłam tu 14 lat, ale w końcu nadszedł ten dzień. Mogę szczerze powiedzieć, że spełniłam mój amerykański sen. Osiągnęłam tu wszystko, co chciałam. Imprezowałam z gwiazdami rocka, spędzałam czas z tyloma fajnymi ludźmi, widziałam to wszystko, zrobiłam wszystko i z tego się cieszę. Mieszkałam tu jako dziecko, ale jestem teraz kobietą i jestem gotowa zacząć następny rozdział! Nie mogę się doczekać, aby zbudować swój wymarzony dom w lesie, aby zacząć karierę jako przedsiębiorca. Modeling był niesamowity i nadal jest, wciąż pozuję, ale w ubiegłym roku obudziła się moja kreatywna strona. Chcę tworzyć! – czytamy w ostatnim poście Sandry Kubickiej.

View this post on Instagram

Goodbye Miami. 14 years here WOW ???? The day has come. I grew up here as a kid and I’m so thankful for every day & every experience. At the end of the day, I can truly say Ive accomplished my American Dream.. I LEARNED ENGLISH FOR FUCKS SAKE!! ????????everything I wanted to achieve here, I did. Ive partied with rockstars, hung out with so many cool people, I’ve seen it all, I’ve done it all here and I’m so glad I did it all at the right time. ☺️ Like I said.. I’ve lived here as a kid. BUT.. I’m a woman now.. and I’m SO READY for the next chapter! I’m so excited too, can’t wait to see what the future holds. I can’t wait to build my dream house in the forest, I can’t wait to explore my career as an entrepreneur.. Modeling was amazing & still is, I’m still modeling don’t get me wrong, but my creative side awoke last year.. I want to create man! ???? I also miss my roots.. I’m too much of a patriot. I love my country and with a peaceful heart I want to say I MADE IT. Heck it feels good to say it! I love my friends here, I will still see you guys.. I’m also American at the end of the day. Dual passports duuuuh! ???? But let me settle down in my new house first. ❤️

A post shared by SANDRA KUBICKA ???????????????? (@sandrakubicka) on

Miejmy nadzieję, że Sandra w Polsce poczuje się tak dobrze jak w Miami. Tego jej życzymy!


Sandra Kubicka żegna się z Miami

Sandra Kubicka żegna się z Miami

Sandra Kubicka ogłosiła przerwę w związku z Kaio Alevesem Goncalvesem

Sandra Kubicka ogłosiła przerwę w związku z Kaio Alevesem Goncalvesem

Sandra Kubicka ogłosiła przerwę w związku z Kaio Alevesem Goncalvesem

Sandra Kubicka ogłosiła przerwę w związku z Kaio Alevesem Goncalvesem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×