Sandra Kubicka ma anielską cierpliwość do Barona: „Wygrał mnie na loterii”. Pokazała, co dzieje się w mieszkaniu 40-letniego amanta

Sandra Kubicka i Aleksander Baron

Sandra Kubicka i Aleksander Baron

Sandra Kubicka i Baron są w związku. Nikt raczej nie podejrzewał, że młodsza partnerka sprząta 38-letniemu facetowi! Muzyk ma z nią istny raj na Ziemi.

26-letnia Sandra Kubicka jakiś czas temu wróciła z USA do Polski. Modelka szturmem zdobyła tutaj show-biznes. Nie tylko zawojowała Taniec z gwiazdami, ale też zdobyła serce Aleksandra Barona Afromental. Para początkowo ukrywała związek, ale po czasie zaczęła się dzielić szczęściem w social mediach. Ostatnio zakochani udali się na wycieczkę do Szwajcarii, gdzie spędzali 38. urodziny Olka. Blondwłosa piękność, choć zapewne dzieliło ją od Barona co najwyżej kilka metrów, postanowiła złożyć mu życzenia w sieci.

Dziś ma urodziny mężczyzna, przy którym czuję, że rozkwitam. Historia naszej miłości jest jak z filmu i zostawimy ją dla siebie, ale jedno mogę Wam zdradzić – moc przyciągania jest prawdziwa. Wybraliśmy siebie. Zaczęło się od kolega i koleżanka kilka lat temu, a teraz nie wyobrażam sobie mojego poranka bez niego. Poranki z nim i naszymi futrzakami kocham najbardziej. Kochanie, jesteś moim ulubionym człowiekiem, przyjacielem, partnerem i wsparciem. Codziennie odkrywam przy Tobie nowe strony samej siebie, których nie znałam. Wyciągasz ze mnie co najlepsze – napisała.

Jakiś czas później Sandra rozpływała się na Instastory nad przyszłym weselem. Przy okazji pokazała zdjęcie w sukni ślubnej!

Chcę wyjść za mąż, zanim będę miała dzieci. Nie wydaje mi się, żeby była to wielka impreza, ale zdecydowanie chcę pójść do ołtarza, odbyć pierwszy taniec i zaliczyć wszystkie te eleganckie rzeczy – przekazała za pośrednictwem wspomnianej platformy.

Aleksander nie ma powodów do narzekania na związek. Sandra go kocha i jest dla niego dobra. Właśnie dała kolejny dowód na to, że muzyk ma z nią raj na Ziemi.

Sandra Kubicka sprząta Baronowi. Czym się zajęła?

Sandra zamieściła na Instastory zdjęcie wnętrza szafy Barona. Wszystkie bluzy i koszule są w niej powieszone na wieszakach, spodnie są z kolei pedantycznie ułożone na półce. 26-latka podpisała relację:

Alek Baron wygrał mnie i mój pedantyzm na loterii. A tak na serio, to mnie to na maksa uspokaja, kocham układać i sprzątać.

Przypomnijmy, że para mieszka razem, o czym dziewczyna Barona powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

To jest bardzo ważne i cieszę się, że on ma takiego samego bzika jak ja na punkcie czystości. Wszystko jest poukładane, każdy ma swoją przestrzeń, dzielimy się obowiązkami, Alek ma nadal swoje mieszkanie. To, w którym jesteśmy teraz wybraliśmy razem, poukładaliśmy wszystko razem, to jest nasze gniazdko – wyznała.

Wychodzi więc na to, że sytuacja ze sprzątaniem szafy jest raczej wyjątkiem niż regułą, ponieważ Olek potrafi doskonale zadbać o siebie i mieszkanie!


Sandra Kubicka sprząta Baronowi w szafie

Sandra Kubicka sprząta Baronowi w szafie

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Komentarze