Sanah depcze po piętach Dawidowi Podsiadle. Jej ostatni koncert oblegały tłumy! Niesamowity widok

Sanah i Dawid Podsiadło

Sanah i Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło odkrył Sanah. Dziś uczeń ma szansę przerosnąć mistrza. Na koncerty gwiazdy nie ma już biletów. Artystka wypełnia po brzegi największe obiekty w Polsce. 

Sanah to niekwestionowany fenomen na rodzimym rynku muzycznym. Artystka szturmem wbiła się na pierwsze miejsca list przebojów i skradła serca słuchaczy. Jest autorką takich hitów jak: Szampan, Ale jazz!, Melodia czy No sory, które biją rekordy wyświetleń w platformach streamingowych. 24-latka ma na swoim koncie dwa studyjne albumy: Królowa dram oraz Irenka, które zadebiutowały na 1. miejscu oficjalnej listy sprzedaży i pokryły się poczwórną platyną.

Sanah jest zaręczona

Artystka nie zdradza zbyt wiele ze swojego życia prywatnego, jednak przed fanami nie ma mocnych. W czerwcu występowała na deskach amfiteatru w Sopocie. Spostrzegawczy widzowie dostrzegli błyskotkę na serdecznym palcu wokalistki. To właśnie wtedy pojawiły się pierwsze plotki dotyczące tego, że jest zaręczona.

Kilka tygodni temu gwiazda wydała nowy singiel pt. Kolońska i szlugi. Zaskoczeniem był teledysk, w którym pojawił się mężczyzna. Nie zdradzono jednak jego tożsamości, ponieważ wybrano takie kadry, na których nie widać twarzy, bądź jest ona zamazana. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Sanah depcze po piętach Dawidowi Podsiadle

Zuzanna Jurczak, bo tak naprawdę nazywa się Sanah, miała nieco utrudnioną ścieżkę kariery. Jej debiut przypadł na rok 2020, w którym nastąpił wybuch pandemii koronawirusa. Artystka została pozbawiona możliwości wyruszenia w trasę koncertową i promowania własnej twórczości. Nie stanęło to jednak na drodze ku popularności, a cierpliwi fani zostali nagrodzeni koncertami rok później.

Drugi album artystki pojawił się w maju tego roku. Gwiazda promuje go trasą koncertową Kolońska i szlugi tour, która obejmuje 23 największe miasta w kraju. Show wokalistki to jedno z największych widowisk w Polsce. Na ogromnej scenie stoi gigantyczna gęś, która „przebiera się” w trakcie występów. Bogata scenografia, efekty specjalne, światła i tłum śpiewający hity wokalistki, robią ogromne wrażenie.

Sanah osiągnęła niewiarygodny sukces. Wyprzedała halę COS Torwar w Warszawie na trzy miesiące przed planowanym koncertem. Na jej wczorajszym show w Tauron Arenie w Krakowie bawiło się ponad 20 tysięcy ludzi. Było to jak dotąd największe wydarzenie w karierze piosenkarki. Gwiazda odwiedzi teraz m.in. Poznań, Szczecin oraz Gdańsk, a na koncerty tam również wyprzedane są wszystkie bilety.

Co ciekawe talent gwiazdy odkrył Dawid Podsiadło, który na koncercie na Stadionie Narodowym zebrał ponad 60 tysięcy fanów. Myślicie, że Sanah ma szansę przerosnąć mistrza?


koncert Sanah

koncert Sanah

koncert Sanah

koncert Sanah

Sanah

Sanah

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mocno jej wychodzą te koncerty, serio. Bardzo mi się podobały. Duży szacunek za klimat, który zrobiły, bo naprawdę nie ma się czego czepiać, nudy tutaj nie było. A jak to będzie wyglądać dalej? Na razie trudno cokolwiek przewidzieć. Na pewno duży plus za to, że nie wiele nudą i oby tak było dalej. Będę na koniec miesiąca na jej koncercie w Czewie. Kogo spotkam?

  • Knotek pisze:

   Zgadzam się.Nie musi zgrywać kogoś kim nie jest.Wykonuje perfekcyjnie swoje utwory akustycznie,urozmaicając je gra na skrzypcach
   i pianinie.Podsiadło nie ma się czego bać.Ma swoją grupę słuchaczy a Sanah swoją.

 • Gość pisze:

  A talent szoły ją odwalały😁

 • Gość pisze:

  Ona się dopiero rozkręca

 • Gość pisze:

  Taki live młodzi zdolni kariera przed nimi na tym to polega źe zawsze coś przegoni miszcza jak maw4a klasyk z einsteina teź się śmiali a teraź ma własne centra handlowe ulice magazyny salon dacii i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×