Sanah wreszcie pokazała swojego partnera. Gwiazda potwierdziła plotki o zaręczynach

Sanah z partnerem

Sanah z partnerem

Sanah zaręczona. Narzeczony zagrał w jej najnowszym teledysku. Zobaczcie, jak wygląda partner wokalistki. Przystojniak!

Sanah to niekwestionowany fenomenem na rodzimym rynku muzycznym. Gwiazda szturmem wbiła się na pierwsze miejsca list przebojów. Jej niezliczone hity, takie jak: Szampan, Ale jazz! czy No sory, nuci cała Polska. Artystka bije wszelkie rekordy, jeśli chodzi o sprzedaż płyt czy wyświetlenia jej teledysków. W najnowszej produkcji po raz pierwszy pokazała mężczyznę, który skradł jej serce.

Sanah potwierdza zaręczyny

Zuzanna Jurczak – znana pod pseudonimem Sanah – stara się chronić swoją prywatność jak tylko może. Nie zawsze jednak jej się to udaje. W czerwcu na deskach amfiteatru występowała podczas festiwalu w Sopocie. Uwagę przykuła błyskotka, która znalazła się na serdecznym palcu artystki. Pojawiły się wtedy plotki o tym, że piosenkarka jest zaręczona. Ten temat właśnie powrócił i zdaje się, że pogłoski zostały potwierdzone.

23-letnia artystka w sezonie letnim wyruszyła w swoją pierwszą trasę koncertową. Zaprezentowała tam publiczności fragment nowego utworu pt. Kolońska i szlugi. Fanom piosenka spodobała się już od pierwszych sekund. Byli spragnieni nowej muzyki idolki na tyle, że sami wymyślali dalszy ciąg. Singlem stał się viralem na TikToku i doczekał się 10 milionów wzmianek. Dzięki temu Kolońska i szlugi została najsłynniejszym niewydanym utworem ostatnich lat.

Młoda piosenkarka postanowiła skrócić cierpienia fanów. Dziś o północy zaprezentowała nowy singiel w dwóch odsłonach. Pierwsza wersja jest szybsza, klubowa, która dzięki użytym syntezatorom przenosi do końcówki lat 80. Druga natomiast jest znacznie spokojniejsza. Delikatny głos rozbrzmiewa przy dźwiękach pianina.

Sanah pokazała swojego narzeczonego

Sanah nagrodziła długie oczekiwania fanów. Ku zdziwieniu pochwaliła się swoim wybrankiem, który zagrał z nią w teledysku. Gwiazda jest jedną z osób, które nie mówią o swojej prywatności, ale lubią ją przemycać w utworach. W opisie pod teledyskiem można znaleźć informację dotyczącą tego, kto w nim wystąpił:

Obsada: sanah & ten Stan

Gwiazda w subtelny sposób potwierdziła informacje o planowanym ślubie. Ten Stan to jej poprzedni singiel, w którym śpiewa o swojej miłości:

A ja cię lubię
Aż za bardzo przez to myślę już o ślubie
O ślubie już

W jeszcze innej piosence opisała, jak wygląda jej partner:

Niechże już byle kto
Mojej rączki nie całuje byle jak
Przecież wiadome to
Że mam słabość do bruneta

W klipie pokazane są sceny ze wspólnej codzienności Sanah z tajemniczym brunetem. Para wygłupia się na plaży, tańczy w ogrodzie. Nie zabrakło również scen łóżkowych. Zobaczcie, jak wygląda mężczyzna, który skradł serce młodej artystki.


Sanah pokazuje pierścionek zaręczonowy

Sanah pokazuje pierścionek zaręczonowy

Sanah ze swoim narzeczonym

Sanah ze swoim narzeczonym

Sanah ze swoim narzeczonym

Sanah ze swoim narzeczonym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×