Rupert Grint pokazał pierwsze zdjęcie córeczki. Fani czekali dwa lata aż pochwali się swoją pociechą

Rupert Grint - Instagram

Rupert Grint - Instagram

Rupert Grint po rocznej przerwie wrócił na Instagram. Pochwalił się najnowszym zdjęciem córki. Fani gwiazdy Harry'ego Pottera są zachwyceni.

Film Harry Potter od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. W ekranizacji powieści J.K. Rowling wystąpiło wielu młodych aktorów, którzy w krótkim czasie urośli do rangi gwiazd oraz zyskali popularność na całym świecie. Sławę przyniosły im role uczniów Hogwartu, szkoły Magii i Czarodziejstwa. Wiernym, choć niezdarnym przyjacielem głównego bohatera, Harry’ego Pottera był Ron Weasley, którego zagrał Rupert Grint.

Choć aktor ma wielu fanów, długo zwlekał z podjęciem decyzji o założeniu profilu w mediach społecznościowych. Dopiero w listopadzie 2020 roku pojawił się na Instagramie, czym wzbudził niemałe poruszenie. Internauci nie tylko pochwalali jego pomysł, ale i byli zachwyceni pierwszym udostępnionym przez niego zdjęciem, na którym trzymał w objęciach kilkumiesięczną córeczkę.

Cześć Instagram! Tylko 10 lat spóźnienia, ale jestem! Grint na Instagramie! Jestem tu, aby przedstawić Wam Wednesday G. Grint. Pozostańcie bezpieczni, Rupert – brzmiał jego pierwszy wpis.

Rupert Grint wrócił na Instagram po rocznej przerwie

Fani serialowego Rona liczyli na to, że teraz gwiazdor będzie regularnie publikował w sieci nowe treści. Ku ich niezadowoleniu pojawiały się one bardzo nieregularnie i najczęściej dotyczyły jego kariery zawodowej. Po udostępnieniu szóstego wpisu, na jego profilu zapadła głucha cisza, którą zdecydował się przerwać po blisko roku.

Rupert w piątkowe popołudnie wrzucił na Instagram wpis, w którym sam przyznał, że nie jest najlepszym influencerem. Korzystając z okazji, podziękował swoim fanom za to, że obejrzeli specjalny program HBO Max pt. Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu.

Witam! Okazuje się, że jestem do bani na Instagramie. Ale i tak Szczęśliwego Nowego Roku! Dziękuję wszystkim za obejrzenie HP Reunion. Tak fajnie jest spojrzeć wstecz i podzielić się z wami wszystkimi wspomnieniami. Co więcej, zbliża się do nas III sezon serialu Servant. Usiądźcie wygodnie – będzie przejażdżka! […] Kocham, Rup.

Post opatrzył zdjęciem, na którym po raz kolejny możemy zobaczyć jego córeczkę. Trzeba przyznać, że od czasu, gdy zobaczyliśmy ją po raz pierwszy, bardzo wyrosła. Ma już dość długie blond włosy, które rodzice spinają jej w uroczy kucyk.

W ciągu trzech godzin pod publikacją pojawiło się blisko pół miliona serduszek oraz ponad 3 tysiące komentarzy. To tylko świadczy o tym, jak wielką popularnością cieszy się Grint. Niestety wszystko wskazuje na to, że jego uroczą córeczkę będziemy widywali wyłącznie przy okazji jego wielkich powrotów na Instagram.

Prawda, że jest urocza?


Rupert Grint - córka

Rupert Grint - córka

Rupert Grint

Rupert Grint z córeczką

Rupert Grint

Rupert Grint

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×