Tabloid dotarł do informacji na temat partnera Julii Kamińskiej. To izraelski milioner! Miejsce pierwszego spotkania pary nie było przypadkowe

Julia Kamińska i Roie Wienstein

Julia Kamińska i Roie Wienstein

Kim jest nowy partner Julii Kamińskiej? Na żywo dotarło do informacji o mężczyźnie, który pochodzi z Izraela. Kiedy i gdzie dokładnie się poznali? Ta historia miłości zasługuje na serial!

Julia Kamińska zdecydowanie nie może ostatnio narzekać na nudę. Przez jej życie uczuciowe przeszło istne tornado. Gwiazda w styczniu oficjalnie potwierdziła, że po ponad 12 latach zakończyła związek ze starszym o 20 lat scenarzystą BrzydUli Piotrem Jaskiem.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, że po zakończeniu związku jej kontakt z byłym partnerem nie uległ pogorszeniu.

Z Piotrem zawsze dogadywaliśmy się bardzo dobrze, nadal tak jest. Fajne relacje z Piotrem można mieć zawsze.

Kamińska długo nie pozostała singielką. Już pół roku później jej serce znowu zaczęło szybciej bić. Kilka tygodni temu opublikowała w social mediach wspólne zdjęcia z nowym partnerem. Nie szczędzili sobie czułości, przez co nie pozostawili złudzeń w kwestii tego, co ich łączy. Dodatkowo wszystkie wątpliwości rozwiały gratulacje i życzenia szczęścia od znajomych z branży, przed którymi gwiazda raczej nie ma tajemnic w sprawach uczuciowych.

Przed kamerą Jastrząb Post Julia opowiedziała o relacji z mężczyzną ze zdjęć, dodając, że do mediów wyciekły błędne informacje na temat okoliczności, w jakich się poznali:

Opublikowałam takie zdjęcie, domyślałam się, że sporo namiesza. Na zdjęciu jestem ja z moim partnerem i tylko tyle powiem. Nie powiem, jak się poznaliśmy i nie będę udzielać żadnych informacji, ponieważ ostatnio udzielałam jakiegoś wywiadu w ogóle w innej sprawie i potem te słowa, które padły, a mówiłam a propos mediów społecznościowych, zostały wykorzystane w taki sposób, że tytuł artykułu sugerował, że poznaliśmy się na Instagramie, co jest nieprawdą.

Kim jest Roie Wienstein – nowy partner Julii Kamińskiej?

Kwestią czasu było, aż prasa plotkarska przyjrzy się bliżej partnerowi Kamińskiej. W dzisiejszym wydaniu Na żywo pojawił się artykuł, w którym opisano kulisy poznania się pary, a także przekazano garść informacji na temat przystojnego blondyna. Okazuje się, że pochodzi z Izraela, i to właśnie tam po raz pierwszy na siebie trafili:

To Roie Wienstein, izraelski przedsiębiorca. Poznała go tego lata w czasie wakacji w Ziemi Świętej. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ukochany Julii na początku września odwiedził ją w Polsce. Spędzili razem urlop na Kaszubach.

Roie i były partner Julii, Piotr, szybko znaleźli wspólny język:

Poznał jej znajomych, nawet Piotra, przez internet, bo Julia łączyła się z nim w sprawach zawodowych. Nadal pracują wspólnie nad scenariuszami. Roie rozumie, że z Piotrem łączy Julię przyjaźń i praca. Nie czuje się zagrożony.

Życzymy dużo miłości.


Julia Kamińska z nowym partnerem

Julia Kamińska z nowym partnerem Roie Wienstein

Julia Kamińska z nowym partnerem

Julia Kamińska z nowym partnerem

Julia Kamińska i Piotr Jasek

Fotografia: AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×