Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Sensacja! Uwielbiana gwiazda „Rodzinki.pl” przechodzi do konkurencji! Czy zniknie z serialu?

Rodzinka.pl obsada


Adam Zdrójkowski odchodzi z Rodzinka.pl?

Familijny serial TVP Rodzinka.pl od początku emisji cieszy się ogromną popularnością szczególnie wśród fanów młodego amanta – Adama Zdrójkowskiego, wcielającego się w postać Kuby Boskiego. Młody aktor ostatnio bardzo zmężniał, rozwinął celebryckie skrzydła, jest zakochany i w krótkim czasie swoją popularnością przegania swojego serialowego brata – Macieja Musiała.

Obecnie Adaś został doceniony przez produkcję nowego show, która zaproponowała Zdrójkowskiemu ofertę nie do odrzucenia.

18-letni Adam Zdrójkowski, idzie jak burza! Zatem TVP2 postawiła przed nastolatkiem nowe zadanie. Podobnie jak Maciej Musiał i on zostanie prowadzącym program rozrywkowy! Adaś bowiem już niebawem będzie gospodarzem, konkurencyjnego dla serialu Rodzinka.pl, programu The Voice Kids. Fani młodzieńca skaczą z radości, ich idol pnie się bowiem na szczyt swojej kariery w zawrotnym tempie.

Pozostaje jednak jedno ważne pytanie, czy niedoświadczony jeszcze w branży show biznesu Adam sprawdzi się w roli prowadzącego i czy pogodzi nowe zadanie z rolą serialową? Każdy fan serialu doskonale wie, że bez uroczego Kuby Boskiego nie ma również Rodzinki.pl.

Cieszycie się?

To dopiero miłość! Adam Zdrójkowski tak bardzo zakochał się w młodziutkiej Wiktorii Gąsiewskiej, że już zaproponował jej… Nie za wcześnie?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są razem już od 6 miesięcy! Aktor postanowił uczcić tę datę i pochwalić się fanom, ale… Naprawdę TAK ją nazwał?

Kryzys w związku Adama Zdrójkowskiego! Musiała interweniować Małgorzata Kożuchowska!

Czy podoba Ci się Adam Zdrójkowski – Kuba z rodzinki.pl?Komentarzy: 4


jolaGość | 28 grudnia 2017, 12:35

nigdy nie przepadalismy za tym chlopakiem taki widac zarozumialec


Piotr | 28 grudnia 2017, 09:56

Czy będziesz w innym programie tche voice co będziesz robił czy będziesz tańczył prowadził program pozdrów alfolmeta tomson baron


Gość | 28 grudnia 2017, 06:38

Taki parch na prowadzącego? News z d


Ola | 28 grudnia 2017, 02:29

Widocznie tam dają lepszą kasę… Swoją drgoą on bardzo wydoroślał, pewnie stosował iqacai bo dużo lepsza sylwetka. No ale gwiazda rośnie pełną parą.:D


Dodaj komentarz
×