Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Nowe zdjęcie Roberta Lewandowskiego z Klarą podbija internet! Mała to prawdziwy cukiereczek!

Robert Lewandowski z Klarą Lewandowską

Pokazali więcej niż zwykle

Robert Lewandowski pozuje z Klarą Lewandowską

Robert Lewandowski pochwalił się niezwykłym zdjęciem z Klarą Lewandowską. Od kiedy dziewczynka pojawiła się na świecie 4 maja 2017 roku, piłkarz i jego piękna żona, Anna Lewandowska, kompletnie oszaleli na punkcie córki. Klara rządzi całym ich życiem, jest też prawdziwym fenomenem w social mediach – po jej narodzinach konta na portalach społecznościowych pary po prostu oszalały, a ilość polubień i obserwujących rosła w zastraszającym tempie.

Robert nigdy nie ukrywał, że córka jest jego oczkiem w głowie. A choć bronią z żoną prywatności Klary i zabraniają publikowania zdjęć jej twarzy – sami również tego nie robią – nie oznacza to, że nie pokazują rodzinnych fotografii. Niedawno Robert pokazał rozczulające zdjęcie z poranka, na którym pozuje z Klarą, która właśnie je śniadanie. Zdjęcie niesamowicie rozczuliło Internautów, a w komentarzach na Instagramie Lewandowskiego pojawiło się wiele ciepłych, życzliwych komentarzy dotyczących fotografii.

Piłkarz udzielił niedawno wywiadu dla Baby by Ann, w którym opowiadał o ojcostwie. Przyznał, że Klara zmieniła wszystko:

am fakt narodzin Klary uświadomił mi: O! To jużKlara jest na świecie. Ale początki dla mnie – jak dla pewnie wielu mężczyzn –  były trudne. Bo my możemy pomagać, ale mimo wszystko ten kontakt na początku jest słabszy. Na początku to mama karmi, tata może przebrać, przewinąć, my naturalnie mamy ograniczone pole manewru. Dopiero reakcje dziecka powodują, że ta więź  się buduje, staje się coraz silniejsza, bliższa. U mnie pewne i świadome ojcostwo pojawiło się wtedy, kiedy zacząłem funkcjonować z Klarą w domu. Wtedy uświadomiłem sobie, że coś się zmieniło. Na zawsze. Bo dziecko zmienia życie. My dla Klary zrobimy wszystko i chcemy dla niej jak najlepiej, ale staramy się też pozostać niesfiksowani tylko na dziecku, normalni. Chociaż wiadomo, że czasem emocje i ta miłość wygrywa i wariujemy.

Zdradził też, że Klara jest córeczką tatusia. Trudno się dziwić. 😉

Najpiękniejsze zdjęcie Lewandowskich z Klarą jakie kiedykolwiek widzieliśmy! Ania pochwaliła się rodzinnym porankiem

Anna Lewandowska pokazała przepiękną fotkę z roczną wystylizowaną Klarą! Zdjęcie jest bez retuszu!

Klara Lewandowska w kurteczce od ulubionej projektantki Meghan Markle! Jej cena zwali was z nóg



×