Dzieci Roberta El Gendy to jego klony. Prezenter „Pytania na śniadanie” właśnie pokazał synów po dłuższej przerwie

Robert El Gendy

Robert El Gendy

Dziennikarz TVP Robert El Gendy dodał nową fotkę. Widać na niej jego synów. Chłopcy mocno urośli i są coraz bardziej podobni do znanego taty.

Robert El Gendy pochodzi z Olsztyna. Ma polsko-egipskie korzenie, dzięki czemu ma bardziej orientalną urodę. Od lat jest związany z Telewizją Polską. Początkowo relacjonował dla niej wydarzenia sportowe, głównie mecze amerykańskiej NBA czy Rajd Dakar. W 2018 roku awansował i został jednym ze współprowadzących format Pytanie na śniadanie.

Prywatnie jest mężem Agaty. Niestety niewiele wiadomo o jego drugiej połówce. Robert oświadczył się jej w 2009 roku podczas wspólnej podróży do Wielkiego Kanionu Kolorado. Założył jej wtedy na palec pierścionek z brylantem, kupiony w Nowym Jorku. Para ma razem trzech synów: Maćka, Kubę i Oliwiera. Jak sam przyznaje, ojcostwo poszerzyło mu horyzonty i otworzyło oczy na wiele spraw. Mocno dba o prywatność dzieci i rzadko je pokazuje.

Robert El Gendy pokazuje synów. Jak wyglądają?

Dziennikarz zrobił niewielkie odstępstwo od przyjętej przez siebie normy i dodał wspólną fotkę z najmłodszymi synami: Kubą i Oliwierem. Chłopcy mają odpowiednio po 11 i 9 lat. Na nowym zdjęciu widać, że są coraz bardziej podobni do popularnego taty. Odziedziczyli po nim kolor oczu, gęste włosy i nieco ciemniejsza karnację. Ich ujęcie zobaczycie w galerii.

Zamieściliśmy tam zresztą o wiele więcej zdjęć rodziny. Na fotkach prześledzicie to, w jaki sposób dorastali najmłodsi synowie prezentera. Na niektórych z nich widać też dorosłego już dziś Maćka, który znacznie rzadziej pozuje z tatą do zdjęć.

Rodzina El Gendych przebywa obecnie na wakacjach w tropikach. Niestety nie wiadomo, dokąd dokładnie się udali. Niewykluczone, że tata chciał pokazać dzieciom kraj swojego taty, czyli Egipt, w którym o tej porze roku nie można narzekać na złą pogodę. Niemniej jednak czekamy na kolejne wiadomości i nowe fotografie wykonane podczas rodzinnej wycieczki.

Lubicie oglądać Pytanie na śniadanie z Robertem El Gendym? Podzielcie się z nami opiniami.


Robert El Gendy pokazał synów

Robert El Gendy pokazał synów

Robert El Gendy - Instagram

Robert El Gendy - Instagram

Robert El Gendy pokazał synów

Robert El Gendy pokazał synów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×