Szukaj

Rozenek i Majdan skrzywdzeni fałszywymi oskarżeniami na finiszu ciąży. Pokazali piękną sesję pełną miłości: „Skupiamy się na rodzinie”

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan w krótkich słowach zamyka sprawę afery wokół filmu Latkowskiego. Dziękuje za wparcie i ogłasza, na czym zamierza się skupić.

Ostatnie kilkadziesiąt godzin z pewnością nie należały do najmilszych w życiu Radosława Majdana, którego nazwisko zostało wplątane w bardzo nieprzyjemne historie, za sprawą głośnego filmu Sylwestra Latkowskiego Nic się nie stało. Były piłkarz bardzo szybko zareagował i odciął się od całego skandalu, ale mimo wszystko niesmak pozostał.

Nic się nie stało to film, który w środowy wieczór wyemitowano na antenie TVP. Przybliżał szeroko komentowaną sprawę sopockich klubów, w których miało dochodzić do gwałtów na nieletnich. Wśród gwiazd, które zostały przez twórcę przywołane w czasie debaty po emisji, był także Majdan. Zarówno on, jak i inne osoby natychmiast odniosły się do sprawy i w mediach społecznościowych opublikowały oświadczenia, w których podkreśliły z całą stanowczością, że nie mają z tym nic wspólnego, a ich dobre imię jest szargane bez najmniejszego powodu.

Radosław Majdan zostawia sprawę prawnikom

Radosław Majdan wydał oświadczenie, które pojawiło się zarówno na jego Instagramie, jak i na profilu Małgorzaty Rozenek. Opublikował także treść wiadomości, którą przesłał Sylwestrowi Latkowskiemu. Napisał w niej, że daje reżyserowi szansę na odwołanie słów, tłumacząc, że z tymi ludźmi ani miejscem nie miał nic wspólnego. Zapowiedział, że w innym przypadku skieruje sprawę do sądu. Reżyser do tej pory nie skomentował zaistniałej sytuacji.

W związku z powyższym Majdan wydał kolejne krótkie oświadczenie na Instagramie, w którym oznajmił, że sprawą zajmą się prawnicy, a on skupi się na najważniejszych dla niego rzeczach, czyli rodzinie i zbliżającym się rozwiązaniu. Podziękował także tym, którzy murem stanęli za nim i ani chwilę w niego nie zwątpili, przesyłając dobre słowa.

Spokój jest teraz dla nas najważniejszy. Dziękujemy Wam za słowa wsparcia. Resztą zajmują się prawnicy. My skupiamy na najistotniejszej dla nas sprawie – Rodzinie. Miłego dnia – napisał.

Decyzja Majdana spotkała się z całkowitym zrozumieniem internautów. Nie mają wątpliwości, że jego posunięcie jest jedynym słusznym w całej tej sytuacji.


Radosław Majdan ogłasza, że skupia się na rodzinie

Radosław Majdan ogłasza, że skupia się na rodzinie

Radosław Majdan ogłasza, że skupia się na rodzinie

Radosław Majdan ogłasza, że skupia się na rodzinie

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×