Quebonafide zdradził śliczną Natalię Szroeder z gwiazdką „X-Factora”? Tabloid opublikował dowód

Natalia Szroeder i Quebonafide mają kryzys w związku?

Wiadomość o tym, że Quebonafide, a właściwie Kuba Gradowski, spotyka się z Natalią Szroeder była sporą niespodzianką w świecie show-biznesu. Oboje reprezentują zupełnie inne gatunki muzyczne, dlatego też plotki o ich rzekomym romansie wydawały się nieco naciągane. Wiele jednak zmieniło się po publikacji zdjęć paparazzi, na których mogliśmy zobaczyć Quebo i Natalię w romantycznych sytuacjach. Warto przy okazji zaznaczyć, że żadna z gwiazd nie potwierdziła doniesień tabloidów, zatem temat ich związku wciąż pozostaje zagadką.

Ostatnia sytuacja wskazuje na to, że Kuba i Natalia są a) przyjaciółmi, albo b) ich związek przechodzi kryzys. Jak informują dziennikarze serwisu Pudelek, ostatnio raper podczas Hip-Hop Festival, który odbył się w Płocku, dużo czasu spędził z Agatą Dziarmagowską, uczestniczką X-Factora:

Raper za to cały czas siedział na backstage’u obok Agaty „Dziarmy” Dziarmagowskiej i widać było, że jest między nimi chemia i dobrze się rozumieją: śmiali się i długo rozmawiali – informuje osoba, która pracowała podczas festiwalu.

Czyżby uczucie między Natalią Szroeder a Quebonafide wygasło, a doniesienia o tym, że para zamieszkała razem są wyssane z palca?

Ostatnio gwiazdy po raz kolejny wspólnie udali się na egzotyczne wakacje, czym Natalia pochwaliła się na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że ich relacja ma się dobrze.

Znany chłopak Natalii Szroeder nie radzi sobie z popularnością?! Ma dość pieniędzy oraz histerycznych pisków fanów!

Tym razem się wydało! Natalia Szroeder i Quebonafide pojawili się razem na wielkiej plenerowej imprezie. Do sieci wyciekły zdjęcia!

Tłum gwiazd na Open’erze 2018! Imprezują w iście wakacyjnym stylu! Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Jessica Mercedes, Mateusz Gessler, Kuba Wojewódzki


Agata Dziarmagowska, ogłoszenie nominacji do Eska Music Awards, fot. ONS

Agata Dziarmagowska, ogłoszenie nominacji do Eska Music Awards, fot. ONS

Agata Dziarmagowska Eska Music Awards 2015

Agata Dziarmagowska Eska Music Awards 2015

Agata Dziarmagowska, Somersby

Fotografia: AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×