Karolina Korwin Piotrowska skomentowała zamieszanie z fałszywym wiekiem Barbary Sienkiewicz

Karolina Korwin Piotrowska o fałszywym wieku Barbary Sienkiewicz

Karolina Korwin Piotrowska o fałszywym wieku Barbary Sienkiewicz

Wiek Barbary Sienkiewicz obiektem dyskusji

Najstarsza matka w Polsce – aktorka Barbara Sienkiewicz stała się obiektem dyskusji w całym kraju, po tym jak tylko pojawiła się informacja o jej później ciąży. Kobieta w wieku 60 lat urodziła bliźniaki, co kwalifikuje się do medycznego cudu. Ale nie tylko to budzi sporo kontrowersji.

Wczoraj wypłynęła informacja o wieku jaki najstarsza matka w Polsce podaław agencji aktorskiej – 50 lat. Ile lat naprawdę ma Barbara Sienkiewicz? Według wszelkich informacji ze środowiska aktorki, odmładzała się aż o 10 lat tylko po to, aby częściej pojawiały się propozycje zagrania w filmie czy serialu. Dotychczas na „fałszywym wieku” udało się jej dostać angaż w „Klanie”, „Ranczu” czy „M jak miłość”.

Zobacz: Kim jest aktorka, która urodziła bliźnięta?

Temat na tapetę wzięła Karolina Korwin Piotrowska, która w swoim felietonie nawiązała także do innych gwiazd, która tak jak Barbara Sienkiewicz odejmują sobie lat.

Nie ona pierwsza i nie ostatnia, jeśli gwiazdy telewizji mają od lat niezmiennie trzydziestkę z hakiem, albo sądząc po udzielanych przez nie wywiadach, dzieci poczęły chyba w podstawówce, tak bardzo się już odmładzają. Jedni odmładzają się botoksem, inni nowymi dokumentami

Czy Barbara Sienkiewicz, aktorka „Klanu”, przesadziła podając fałszywy wiek?

Zobacz: Aktorka Klanu mieszka w fatalnych warunkach

Barbara Sienkiewicz 60-letnia matka bliźniąt. Urodziła się w 1955 roku

Barbara Sienkiewicz 60-letnia matka bliźniąt. Urodziła się w 1955 roku


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×