Pikej z nową fryzurą wrócił do rapu i złożył Natalii Kukulskiej obietnicę. Fani: „Nie można było tak od razu?”

Pikej

Pikej

Piotr Kukulski został blondynem. Brat Natalii Kukulskiej podjął #hot16chellenge2 i pokazał się w nowej fryzurze. W komentarzach same zachwyty.

O Piotrze Kukulskim znowu zrobiło się głośno w związku z wyzwaniem #hot16chellenge2, kiedy to do podjęcia rękawicy zaprosiła go siostra, Natalia Kukulska

Przyrodnie rodzeństwo nie zawsze żyło w zgodzie. Po śmierci ich ojca dochodziło do konfliktów komentowanych w prasie kolorowej. Pikej słynął z imprezowego stylu życia, nie szczędził też starszej siostrze gorzkich słów. Po jakimś czasie relacje między słynną wokalistką a jej bratem uległo znacznej poprawie. Kontakty rodzinne są obecnie bardzo poprawne.

Piotr poinformował, że jego challenge jest gotowy, a przy okazji pokazał się po raz kolejny w blond włosach.

Pikej jest znowu blondynem

Pikej zainwestował pieniądze w posiadłość w Hiszpanii. Wyciszył się. Wydaje się, że pogodził się z przeszłością. Jak podawało Na żywo, raper zamierza spędzać tam przynajmniej 6 miesięcy w roku, oczywiście w towarzystwie swojej dziewczyny, Klaudii.

Odkąd mieszkam w Hiszpanii, czas płynie jakoś wolniej. Fakt, jestem zajęty urządzaniem mieszkania, ale i tak wszystko jest tu inaczej, spokojniej, bez ciśnienia. Podoba mi się – powiedział Piotr Kukulski w wywiadzie dla tygodnika.

Tuz przed wybuchem epidemii posłuchał rady siostry i pozostał w Polsce, teraz podjął jej wyzwanie i wykonał utwór w #hot16chellenge2, pokazując nową fryzurę. W blond włosach wygląda niemal jak dany, młody, zbuntowany Pikej.

Szybka fota z tęcza słyszeliście już moje hot16? Jeśli nie koniecznie sprawdzajcie na YT – napisał.

Pikej nagrał #hot16challenge2

W swoim numerze Pikej nie zapomniał o siostrze. Przed kamerą złożył Natalii obietnicę. Zaprosił ją do ich ulubionej restauracji, kiedy tylko sytuacja w kraju wróci do normalności.

Chciałem mojej siostrze podziękować za nominację. Mam nadzieję, że niedługo to wszystko się skończy i pójdziemy do naszej ulubionej restauracji – obiecał Piotr.

Fani są pod wrażeniem obecnej twórczości Pikeja. Apelują, by swój challange wrzucił na Spotify, bo jest „naprawdę dobry”. Dodatkowo na próżno doszukiwać się krytycznych komentarzy. Na 42 opinie wszystkie są pozytywne.

  • Wow, a ja myślałem, że to Taco.
  • Nie można było od razu takiej muzy robić? Póki co props.
  • Świetnie to wyszło.
  • No i petarda – piszą widzowie na YouTubie.

Nowego Pikeja możecie posłuchać poniżej.

Zobacz także: Nikt tego nie przebije! Natalia Kukulska nagrała „hot16”. Nagle pojawia się Socha. Jest też… Pikej


Pikej blondynem

Pikej blondynem

Pikej blondynem

Pikej blondynem

PiKej wrócił na salony

PiKej wrócił na salony

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×