NewsyGwiazda disco polo trafiła do szpitala. Opowiedziała o groźnym ataku

Gwiazda disco polo trafiła do szpitala. Opowiedziała o groźnym ataku

Dorota Gwiazdowska z zespołu Mig została zaatakowana przez psa i trafiła do szpitala. Gwiazda disco polo nie kryła zażenowania reakcją właściciela agresywnego zwierzaka na całe zajście. – Nie do wiary... – napisała.

Dorota Gwiazdowska z zespołu Mig
Dorota Gwiazdowska z zespołu Mig
Źródło zdjęć: © Instagram@dorota_mig, KAPIF

Dorota Gwiazdowska, saksofonistka disco polowego zespołu Mig, w miniony piątek trafiła do szpitala po tym, jak została pogryziona przez psa. Informując o całym zajściu, pokazała internautom ślad po ataku zwierzaka, a także ujawniła dalsze losy czworonoga. Wzburzona, opisała także zachowanie właściciela psa, który ją pogryzł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Córka Magdaleny Narożnej mocno przeżyła porażkę mamy w "Tańcu z gwiazdami". Celebrytka ujawniła szczegóły

Dorota Gwiazdowska z zespołu Mig została pogryziona przez psa. "Cieszę się, że zagryzł mnie, a nie moje dziecko"

Dorota Gwiazdowska w relacji na Instagramie ujawniła, że właściciel psa, który ją pogryzł, pozbył się zwierzaka i nie chciał się do niego przyznać. Czytamy:

Zwyczajny spacer chodnikiem z synkiem skończył się wizytą w szpitalu zakaźnym, by dostać przeciwciała zapobiegające zachorowaniu na wściekliznę, tylko dlatego, że ktoś nie potrafi trzymać agresywnych psów na posesji i tylko dlatego, że zamiast się przyznać, że to jego pies (wtedy pies byłby zbadany), to woli pozbyć się "problemu".

Dorota Gwiazdowska w dalszej części komunikatu dała do zrozumienia, że właściciel psa wyrzucił zwierzaka z posesji. Ujawniła, że mężczyzna nie przyznaje się do psiaka:

Pies zapewne nie był szczepiony. Ślad po nim zaginął, a właściciel twierdzi, że to nie był jego zwierzak, pomimo że wszyscy dookoła uważają inaczej. (...) Nie do wiary, że ludzie mogą być tak nieodpowiedzialni... Cieszę się tylko, że pies zagryzł mnie, a nie moje dziecko...

Dorota Gwiazdowska wyliczyła, że czeka ją jeszcze przyjmowanie antybiotyku przez 10 dni. Musi też przyjąć kolejne zastrzyki przeciwko wściekliźnie.

Wpis Doroty Gwiazdowskiej na Instagramie
Wpis Doroty Gwiazdowskiej na Instagramie© Instagram@dorota_mig
Dorota Gwiazdowska z resztą zespołu Mig
Dorota Gwiazdowska z resztą zespołu Mig© KAPIF | KAPIF.pl

Wybrane dla Ciebie