Paulina Krupińska ma problemy w pracy. Nie zobaczycie tego na wizji, bo produkcja starannie to ukrywa

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska miewa pewne problemy w pracy, o których opowiedziała w nowym wywiadzie. Co jej przeszkadza i jak sobie z tym radzi?

Paulina Krupińska trzy lata temu wyszła za mąż. Przepiękna prezenterka i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się w 2018 roku, o czym po fakcie poinformowali fanów w social mediach. Udostępnili zdjęcia, na których można było zauważyć, że podczas wesela nie brakowało elementów nawiązujących do góralskich tradycji.

Para nie tylko spełnia się w roli małżonków, ale także rodziców. Wychowują dwoje dzieci: Antoninę i Jędrzeja. Być może w ich rodzinie pojawi się jeszcze jeden maluszek, o czym Krupińska poinformowała w jednym z wywiadów. Powiedziała, że jedynie lenistwo ogranicza ją i męża przed wykonaniem kolejnego kroku:

Fajne mamy te dzieciaki i świetnie by było, jakby jeszcze jedno dziecko dołączyło do naszej rodziny. Jedyne, co nas na razie ogranicza, to wygoda i lenistwo. Jest nam dobrze w tym momencie, w którym jesteśmy, ale marzenia i plany są – wyjawiła Krupińska na łamach „Party”.

Paulina Krupińska ma problemy w pracy. Jakie?

Krupińska nie tylko spełnia się w roli mamy, ale także dzieli czas na ten spędzany w górach (piękną posiadłość zobaczysz tutaj) oraz Warszawie, gdzie pracuje. Paulina w 2020 roku dołączyła do ekipy Dzień Dobry TVNW nowym wywiadzie zdradziła, że w pracy ma drobne problemy.

Wszystko przez jej wzrost. Krupińska jest bardzo wysoka. Mierzy 180 cm wzrostu. Właśnie dlatego, zanim pojawi się na antenie, musi dobrze się zastanowić nad obuwiem, jakie włoży:

Nie da się ukryć, że jestem dość wysoka, a to nie zawsze działa na moją korzyść. Wiele razy, gdy prowadziłam program lub jakieś wydarzenie, musiałam się zastanawiać, czy mogę włożyć szpilki, czy jednak muszę mieć płaskie obuwie, by nie być wyższa od partnera – mówi Faktowi.

Paulina Krupińska w tym samym wywiadzie dodała, że pewnie czuje się u boku Marcina Prokopa. Gdy prowadzi z nim dane wydarzenie, może ubrać się w swoje ulubione obuwie:

Ostatnio prowadziłam z nim imprezę i był to dla mnie niesamowity komfort, bo przy Marcinie każda kobieta może być w szpilkach, a on i tak będzie wyższy od niej – zażartowała Krupińska.

Gwiazda zarówno w wysokich, jak i płaskich butach olśniewa wyglądem.


Damian Michałowski i Paulina Krupińska w Dzień Dobry TVN

Damian Michałowski i Paulina Krupińska w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski

Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski

Paulina Krupińska w DDTVN

Paulina Krupińska w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×