Paulina Krupińska pochwaliła się nową fryzurą. Zmiana koloru to strzał w 10! Teraz wygląda jeszcze piękniej

Paulina Krupińska - fryzura

Paulina Krupińska - fryzura

Paulina Krupińska wybrała się do salonu fryzjerskiego, a efektami pracy stylisty pochwaliła się na Instagramie. Jak wygląda gwiazda Dzień Dobry TVN w nowych włosach?

Paulina Krupińska to obecnie jedna z największych i najbardziej lubianych przez widzów gwiazd stacji TVN. Jej przygoda z mediami zaczęła się jednak dużo wcześniej. Przed kamery trafiła zaraz po tym, jak zdobyła tytuł Miss Polonia. Najpierw współpracowała z Telewizją Polską, a nawet pojawiała się w Pytaniu na śniadanie, gdzie miała swój cykl. Dopiero z czasem związała się z obecnym pracodawcą i zaczęła prowadzić Dzień Dobry TVN. W śniadaniówce pojawia się u boku Damiana Michałowskiego.

Krupińska jest także aktywną użytkowniczką social mediów. Podczas jednej z sesji Q&A na Instagramie padło pytanie o jej zarobki w Dzień Dobry TVN. Paulina mistrzowsko wybrnęła z sytuacji i odpisała ciekawskiemu internaucie.

Nie wiem jak inni, ale ja miliony monet – odpisała.

Przypomnijmy, że w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła jakiś czas temu, że jej pensja nie uległa zmianie po tym, jak do obsady śniadaniówki dołączyli Rozenek i Skórzyński:

Te 30 dni trzeba podzielić na 6 par. Więc mamy zazwyczaj w grafiku co miesiąc po 5 dni jeżeli chodzi o dyżur, zazwyczaj to było 6. Ale dla nas jest to jeden dzień mniej pracy, a mamy to samo wynagrodzenie, więc ja nie narzekam. My mamy stałą pensję i nieważne ile tych programów prowadzimy, więc ja nie narzekam.

Jak przystało na gwiazdę telewizji, Paulina bardzo dba o urodę. Tym razem pokazała efekty wizyty u fryzjera.

Paulina Krupińska w nowej fryzurze

Paulina Krupińska wybrała się do ulubionego stylisty fryzur. Nie zdecydowała się na radykalną zmianę uczesania, ale postawiła na nowy kolor. Znacznie jaśniejszym niż wcześniej odcieniem brązu pochwaliła się na Instagramie.

Prosto po odświeżeniu kolory u @siwekpiotr_hairstylist […] – napisała.

Paulina Krupińska wybrała się do fryzjera w kremowym komplecie od Łukasza Jemioła. To zestaw składający się z topu i kardiganu. W internetowym butiku projektanta kosztuje 1490 zł. Cena wynika z tego, że zestaw wykonany jest z wysokiej jakości wełny z jaka, połączonej z wełną z merynosów i został wykonany w Polsce.

Jak wam się podoba Krupińska w tym zestawie i nowym kolorze włosów?


Paulina Krupińska pochwaliła się nową fryzurą

Paulina Krupińska pochwaliła się nową fryzurą

Paulina Krupińska pochwaliła się nową fryzurą

Paulina Krupińska pochwaliła się nową fryzurą

Paulina Krupińska - pokaz Łukasza Jemioła

Paulina Krupińska - pokaz Łukasza Jemioła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×