Zmiany w „Dzień Dobry TVN” ze względu na koronawirusa. Paulina Krupińska zdradziła szczegóły

DDTVN - zmiany

DDTVN - zmiany

Epidemia koronawirusa spowodowała zmiany w naszym codziennym życiu, na sytuacje reagują też media. O zmianach w DDTVN poinformowała Paulina Krupińska. Co napisała?

Paulina Krupińska niedawno została nową prowadzącą Dzień Dobry TVN. Z Damianem Michałowskim regularnie pojawia się na wizji i uprzyjemnia widzom poranki.

Rozprzestrzenianie się koronawirusa na całym świecie, w tym także i w Polsce, powoduje kolejne decyzje władz, które mają na celu zatrzymanie epidemii. Rząd zdecydował już o zamknięciu szkół, przedszkoli i żłobków, kin, teatrów i muzeów. Zamknięto granice. Odwołano imprezy masowe i zakazano zgromadzeń powyżej 50 osób. Wpłynęło to również na programy telewizyjne nagrywane na żywo.

Środki ostrożności wprowadzili już producenci Tańca z gwiazdami. Ostatni odcinek show odbył się bez widowni i to właśnie wtedy Krzysztof Ibisz poinformował o zawieszeniu realizacji programu aż do jesieni. Podobną decyzje podjęto jeśli chodzi o show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Na sytuację reagują także inne produkcje.

Paulina Krupińska: zmiany w DDTVN

Odpowiednie procedury wprowadził także TVN. Widoczne będą one szczególnie dla widzów nadawanego na żywo Dzień Dobry TVN. O zmianach poinformowała Paulina Krupińska, zamieszczając komunikat na Instagramie.

To zdjęcie zrobiliśmy podczas przygotowań do niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN. Od kilku dni przegadywaliśmy tematy, zagadnienia, pytania, gości, kuchnie … wszystko żeby być przygotowanym do programu na 100%. Ale reagujemy na to, co dzieje się w Polsce i na świecie.

Redakcja @dziendobrytvn działa od początku ze wszystkimi zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa i wdraża system rotacji ekip, w związku z tym będziemy mieli przyjemność przywitać się z wami we wtorek, środę i czwartek. W niedzielę i poniedziałek Dzień Dobry poprowadzą Gosia Ohme i Filip Chajzer. Czekamy na Was codziennie od 8:00! Bądźcie z nami. Zdrówka – napisała.

View this post on Instagram

To zdjęcie zrobiliśmy podczas przygotowań do niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN. Od kilku dni przegadywaliśmy tematy, zagadnienia, pytania, gości, kuchnie … wszystko żeby być przygotowanym do programu na 100%???? . Ale reagujemy na to, co dzieje się w Polsce i na świecie. Redakcja @dziendobrytvn ???????? działa od początku ze wszystkimi zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa i wdraża system rotacji ekip, w związku z tym będziemy mieli przyjemność przywitać się z Wami we wtorek, środę i czwartek☀️ W niedzielę i poniedziałek Dzień Dobry poprowadzą Gosia @gosiaohme i Filip @filip_chajzer ❤️ ???????????????????????????????? Czekamy na Was codziennie od 8:00! Bądźcie z nami☺️ Zdrówka

A post shared by Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska) on

Komunikat został odebrany bardzo przychylnie. Obserwujący komplementują także nowa parę prowadzących poranki w TVN.

Pozostaje mieć nadzieje, że wszelkie podjęte działania prewencyjne przyniosą efekt i epidemia zostanie zatrzymana.

Zobacz także: Paulina Krupińska prowadzącą „Dzień Dobry TVN”. Gwiazdy TVP komentują zmiany u konkurencji [WIDEO]


Paulina Krupińska i Damian Michałowski - zmiany w DDTVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski - zmiany w DDTVN

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×