Szukaj

Ostre słowa Patryka Vegi na temat krytykowanego “Botoksu”. Nie uwierzycie kogo obwinia!

Patryk Vega broni Botoksu

Patryk Vega broni “Botoksu”

29 września polskie kina zostały wzięte szturmem – na ekranach pojawił się długo wyczekiwany, najnowszy film Patryka Vegi. Fani jednego z najpopularniejszych twórców filmowych w Polsce rzucili się do kas biletowych, przez moment trwała cisza… a później na forach internetowych i stronach zajmujących się filmami zaczęły, jedna po drugiej, pojawiać się bardzo niepochlebne opinie. Botoks spotkał się z niespotykaną krytyką, a środowisko miłośników polskiego kina rozstało brutalnie rozdarte. Jedni bronią, inni atakują. Co na to sam Patryk?

Joanna Brodzik zachwala „Botoks”, a Karolina Korwin Piotrowska miesza dzieło Patryka Vegi z błotem!

Na Facebooku Vegi pojawiło się wpis, w którym twórca broni swojego filmu i wyraźnie wskazuje, że wszystkie złe opinie na jego temat powstały w wyniku spisku:

“BOTOKS” – NAJLEPSZE OTWARCIE 2017 ROKU – 711 TYSIĘCY WIDZÓW W 3 DNI

Kochani,
W ciągu ostatnich dni wielu z Was pytało mnie o przyczyny medialnej nagonki na film „Botoks” oraz negatywnych wpisów na forach, wysyłanych z tych samych adresów ip, na zlecenie wyspecjalizowanej agencji. Dla mnie odpowiedź jest jasna. „Botoks” jest filmem, który rozszerza światło w świecie ogarniętym ciemnością. A to, czego jesteśmy świadkami, jest niczym innym, jak starciem ciemności ze światłem. Dlatego miło mi Was poinformować, że z tej walki wyszliśmy zwycięsko. Film „Botoks” odnotował najlepsze otwarcie 2017 roku. W ciągu 3 dni obejrzało go 711 tysięcy widzów. Dziękuję Wam, że poszliście na mój film, chociaż mówiono Wam, byście tego nie robili. Cieszę się, że od tej chwili to Wy będziecie mówić o „Botoksie”, bo nie zagłuszy Was żadna kłamliwa, pisana na zlecenie recenzja.
Patryk Vega

Widzieliście już Botoks?

Gwiazdy na premierze filmu Patryka Vegi „Botoks”: Agnieszka Dygant, Marieta Żukowska, Grażyna Szapołowska, Kasia Warnke

Patryk Vega z żoną - BOTOKS, premiera filmu

Patryk Vega z żoną – BOTOKS, premiera filmu

Olga Bołądź zmieniła się dla roli w "Botoksie" Patryka Vegi

Olga Bołądź zmieniła się dla roli w “Botoksie” Patryka Vegi

 


Obejrzysz film Botoks?
×