Szukaj

Paulina Papierska pokazała pierwsze zdjęcie synka. Ma już 4 miesiące i jest do schrupania

Paulina Papierska syn

Paulina Papierska syn

Paulina Papierska pokazała zdjęcie młodszego synka. Mały Aleksander właśnie skończył 4 miesiące i jest tak samo śliczny, jak jego mama. W tych oczach można się rozpłynąć. 

Paulina Papierska zyskała ogromny rozgłos dzięki swojemu udziałowi w programie Top Model. Już podczas castingów urzekła jury swoją niepowtarzalną urodą i idealną figurą. Jedyną przeszkodą w drodze do zwycięstwa w show była dla niej nieśmiałość. Z odcinka na odcinek radziła sobie jednak coraz lepiej i chociaż nie była typem przebojowej dziewczyny, to do kolejnych zadań podchodziła z wielkim zaangażowaniem, co doceniali eksperci. Przez wszystkie etapy przeszła jak burza i trafiła do ścisłego finału, gdzie nie miała sobie równych. Program wygrała, a rywalki zostawiła daleko w tyle.

Po zakończeniu Top Model przez jakiś czas było o niej bardzo głośno. Brała udział w kolejnych kampaniach i pojawiała się na okładkach. Jej 5 minut w show-biznesie nie trwało jednak zbyt długo. Modelka nie chciała wykorzystać szansy, którą dał jej program, a swoją przyszłość poświęciła rodzinie. Razem z ukochanym wyjechała do Norwegii, gdzie wspólnie wychowują dwóch synów.

Paulina Papierska pokazała młodszego synka

Paulina znacznie lepiej niż na wybiegu czuje się w roli mamy. Modelka wychowuje synka Gabrysia, który ma już 3-latka. Chociaż jego zdjęcia rzadko pojawiają się na jej profilu, to z tych, które opublikowała, wiadomo, że jest on równie śliczny jak jego mama. Kilka miesięcy temu Papierska zaskoczyła internautów, publikując zdjęcie ze spaceru z noworodkiem. Gwiazda nie pokazywała żadnych zdjęć w ciąży, a dopiero gdy mały Aleksander był już na świecie, pochwaliła się szczęśliwą nowiną.

Niestety w wigilię Paulina zaniepokoiła wszystkich swoich sympatyków, publikując zdjęcie wprost ze szpitala, do którego trafiła razem z małym Aleksandrem. Chłopiec był podłączony pod tlen. Teraz na profilu pojawił się kolejny kadr z uroczym maluszkiem, który skończył już 4 miesiące.

Na zamieszczonym zdjęciu widać, że chłopiec jest łudząco podobny nie tylko do swojej mamy, ale także do starszego brata. Cała trójka ma tak samo piękne oczy. Mimo że od pobytu w szpitalu, o którym wcześniej pisała Paulina, minęły już dwa miesiące, widzimy, że maluszek nadal jest podpięty pod aparaturę. Życzmy mu dużo zdrowia.


Paulina Papierska - syn Aleksander

Paulina Papierska - syn Aleksander

Paulina Papierska spędziła Wigilię z synem w szpitalu

Paulina Papierska spędziła Wigilię z synem w szpitalu

Paulina Papierska pokazała syna Aleksandra

Paulina Papierska pokazała syna Aleksandra

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×