Poprosili Oliwię Bieniuk o zdjęcie chłopaka. Błyskawicznie odpowiedziała: „Proszę”. Widać, że poprzedni związek nie był dla niej łatwy

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk dostała prośbę o dodanie fotki z chłopakiem. Jej odpowiedź była błyskawiczna. Wszystko wskazuje na to, że jej poprzednia relacja nie była najlepsza.

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej, w ostatnim czasie podbija show-biznes. Przez kilka tygodni mogliśmy ją podziwiać w Tańcu z Gwiazdami. Niestety, nie wypadła ona najlepiej. Jury było wobec niej dość krytyczne. Na szczęście, dzięki widzom udało się jej dojść aż do półfinału. Teraz musi zdecydować o tym, co będzie dalej robiła. Szacuje się, że już na tę chwilę influencerka zarabia po 4-5 tysięcy złotych za każdy post na Instagramie. Jeśli jednak zdecydowałaby się np. zagościć na ekranach telewizorów, to bardziej by się wzbogaciła.

Ostatnio pojawiła się w programie Demakijaż ze swoim tatą – Jarosławem Bieniukiem. W programie poruszono m.in. temat chłopaków Oliwii. Jak podchodził do nich jej ojciec?

Chciałem, żeby dom był otwarty. Pierwsi chłopcy się oczywiście także się pojawiali, ale mam nadzieję, że nigdy nie dawałem odczuć, że są niemile widziani – powiedział.

Dodał, że on i Oliwia mają do siebie bardzo podobne charaktery. Niektóre wspólne cechy go jednak denerwują. Chodzi m.in. o to, że oboje są mocno roztrzepani:

Mamy podobne charaktery i irytują mnie cechy, których ja u siebie nie lubię, a Oliwia je po mnie odziedziczyła. Wkurza mnie czasem to, że o czymś zapomina, ale to zrozumiałe, bo ma dużo na głowie.

A czy na tę chwilę Oliwia ma jakiegoś chłopaka? Jeden z internautów poprosił ją o dodanie fotki z partnerem. Reakcja nastolatki była błyskawiczna.

Oliwia Bieniuk pokazuje zdjęcie z chłopakiem. Jak wygląda jej partner?

Oliwia często rozmawia z fanami w ramach sesji Q&A na InstaStory. Jeden z internautów poprosił ją:

Wstaw zdjęcie z chłopakiem.

Gwiazda „TzG” odpisała:

Proszę. No boyfriend. No problem.

Krótka odpowiedź została przez nią zilustrowana czarnym tłem. Oznacza to jedno – Oliwia nie ma na tę chwilę żadnego partnera. Jej odpowiedź wskazuje na to, że poprzedni związek nie był najlepszy. Nie bez powodu wyrobiła sobie opinię, że lepiej jest wieść życie singielki!

Poprzedni związek Oliwii Bieniuk. Jak się zakończył?

Jeszcze parę miesięcy temu młoda gwiazda była w związkuMichałem Krasodomskim. Oliwia poinformowała o rozstaniu w czerwcu. Wyznała wtedy:

No jestem singielką od jakiegoś czasu. (…) Nie, nie szukam (nowego chłopaka – przyp. red.). Na razie nie chce wchodzić w związki. Mam dosyć, że tak powiem.

Nie chciała przy tym wyjawić, dlaczego doszło do zakończenia związku:

Nie chcę o tym rozmawiać, bo to taki delikatny temat i prywatna sprawa.

Wyjawiła też, że ważniejszy jest dla  niej charakter niż wygląd potencjalnego chłopaka:

Nie mam jakiegoś typu faceta. Ważniejsze jest to co ma w środku, a nie jak wygląda.

Zdjęcia Oliwii i jej ex-partnera możecie zobaczyć w specjalnie przygotowanej przez nas galerii.


Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z chłopakiem

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z chłopakiem

Oliwia Bieniuk i Michał Krasodomski

Oliwia Bieniuk i Michał Krasodomski

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Komentarze

 • Aga pisze:

  Ale ona brzydka z tymi szerokimi brwiami wygláda okropnie

 • Gośćdoska pisze:

  Jest bardzo ładna jak można krzywdzić Oliwie że jest obrzydliwa sympatyczna mama byłaby dumna z niej bo tata na pewno jest dumny

  • Niki pisze:

   Charakter po ojcu aby nie to dzieciorob a co bylo w sopocie to zostanie na zawsze w pamiecitata dumny bo zarabia na corce kase

  • Nikt pisze:

   Tata dumny zarabia kase na corce

 • Bona pisze:

  Jaka Ty jesteś brzydka, dziewucho!

 • Gość pisze:

  Hahaha, tatuś zwolnił suę z pracy bo wyczuł, żd więcej zarobi na córce, i stał się alfonsem, wz,ystkie te programy jakid cófunia przez,ła to trampolina do prostytucji..takze i te progrMy jak rolnik szuka zony czy dla seniorow statek milosci to wszystko prostytucja!!! Rę alfonsa pełni Maniwska , jprd..przecież to się niczym nie różni od ukrytej prostythcji..no moze wyłącznie scenografią..kibieta ktora się anfażuhs do takuego progeamu to dno dna

 • Gość pisze:

  Taki live jak inni młoda zdolna dobrze gada moźna pani polać a jakby kiedyś tam chciała tylko nie tak długo jak pani lili bizneswoman influ producent królowa freaków itd co nawet gacie potrafi sprzedac brawka brawka serio ma łeb to moze jak pani wieniawa podać numer telefon a ksiąze sam się znajdzie recze za to swoim nazwiskiem ha ha i tó tyle

 • Gość pisze:

  Szacun dla Bieniuka ! Dał radę i się nie poddał

 • Kasia pisze:

  Daliście najgorsze zdjęcie…ilez mozna jechać na „karierze „by matka !jak się nie ma jej urody

 • Viki pisze:

  Fajny synek przystojny

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×