Oliwia Bieniuk razem z tatą udzielili wspólnego wywiadu. Jarek zdradził, jak reagował na pierwszych chłopaków córki

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk udzielili wspólnego wywiadu. Ojciec i córka zdradzili sporo rodzinnych sekretów. Wiadomo, jak Jarek reagował na jej pierwszych chłopaków pojawiających się u boku nastolatki.

Oliwia Bieniuk z impetem wkroczyła do show-biznesu. Nastolatka nigdy nie ukrywała, że marzy jej się kariera aktorki lub modelki. Od najmłodszych lat chciała kroczyć śladami swojej mamy, Anny Przybylskiej. Powoli zatem zaczęła kroczyć jej śladami. Ma już za sobą pierwsze profesjonalne sesje zdjęciowe, a także występy przed kamerą w krótkometrażowych produkcjach pojawiających się na YouTube. Wielkim przełomem okazał się dla niej udział w programie Taniec z Gwiazdami. Nastolatka nie ukrywała swojego wielkiego zaskoczenia, kiedy dostała propozycje od stacji Polsat, ale też bez wahania ją przyjęła.

Decyzja była spontaniczna i podjęłam ją chyba od razu. Po prostu wiedziałam, że chcę to zrobić. Muszę przyznać, że tata był zszokowany propozycją. Właściwie tak jak ja! Wiem jednak, że będzie mi bardzo kibicował od pierwszej minuty na parkiecie – komentowała w rozmowie z Party.

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk udzielili wspólnego wywiadu

Oliwię przez kilka tygodni mogliśmy oglądać na parkiecie. Widać było, że daje z siebie wszystko. Niestety jury nie oceniało jej zbyt wysoko, ale dzięki głosom widzów udało jej zajść aż do półfinału. Młoda gwiazda swoją szczerością i spontanicznością zdobyła ogromne uznanie wśród fanów, którzy pomagali jej przechodzić do kolejnych odcinków.

Już w trakcie show nastolatka zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach. Chętnie też udziela wywiadów. Ostatnio pojawiła się razem ze swoim tatą, Jarosławem Bieniukiem w programie Demakijaż. Tam zdradzili wiele ciekawostek ze swojej prywatności. Jarek opowiedział, kto najbardziej pomagał mu po śmierci żony, byli to nie tylko jego rodzice, ale też teściowa.

Bardzo pomagała też mama Ani i jej siostra. Cała rodzina zaangażowała się w pomoc nam, bo to był trudny czas, a dzieci małe. I pozostawało jeszcze pogodzenie wychowania trójki dzieci z pracą – mówił były piłkarz.

Tata Oliwii opowiedział także o pierwszych miłościach córki. Starał się, aby chłopcy, którzy pojawiali się w ich domu, nie odczuli jego zazdrości.

Chciałem, żeby dom był otwarty. Pierwsi chłopcy się oczywiście także się pojawiali, ale mam nadzieję, że nigdy nie dawałem odczuć, że są niemile widziani.

Nastolatka przyznała natomiast, że podziwia swojego tatę za to, jak wspaniale radzi sobie ze wszystkimi obowiązkami. Jarosław natomiast wyznał, że jego córka jest nieco roztrzepana, co czasami bardzo go denerwuje.

Mamy podobne charaktery i irytują mnie cechy, których ja u siebie nie lubię, a Oliwia je po mnie odziedziczyła. Wkurza mnie czasem to, że o czymś zapomina, ale to zrozumiałe, bo ma dużo na głowie.

Trzeba przyznać, że zdradzili sporo sekretów, ale widać, że łączy ich niesamowita więź. Wiadomo również, że dumny tata bardzo kibicuje swojej córce w karierze. My z zaciekawieniem czekamy na kolejne projekty z udziałem Oliwii. Cały wywiad z nastolatka i jej ojcem będzie można zobaczyć 28 listopada o godz. 15.00 na antenie Polsat Cafe.


Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk w sesji na pustyni

Oliwia Bieniuk w sesji na pustyni

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Komentarze

 • Ania pisze:

  Przybylska sie w grobie przewraca patrzac jak Jarek gra \'ojca roku\'. Szkoda tylko, ze zapomnial, ze ma jeszcze czwarte dziecko, ktore tez sie wychowuje bez jednego rodzica. Tylko tu nie z powodu tragedii, tylko wygody Bieniuka. Zenada

 • Gość pisze:

  To jest straszne co ta rodzina wyprawia ,jak mozna reklamowac sie na matce i jeszcze mowiac ze ktos jej zazdrosci.Dziwczyno wez sie za nauke ty nawet nie umiesz sie wypowiadac .Czy bylas u logopedy?Z uroda to tez nie najlepiej.

 • Jadzia pisze:

  Po cp te udawanie oboje sa popaprani oliwia mloda wychudzona dziewczyna i jej tatusko nietubko. Żerują na smierci kobiety slubu nie mieli z przybylska a szczerze. Ja uważałam ja za kobiete a nie aktorke ktorej nie lubialam

 • Gośćiju pisze:

  Ileż oni będą się ślizgać na nazwisku zmarłej kobiety? Przecież jakby Przybylska nie zmarła młodo, Ti oliwka pracowałaby w Żabce,

 • Gość pisze:

  Jak widzę to wszyscy Jej zazdroszczą . Życzę Oliwii powodzenia i dążenia do celu.

 • Zuza pisze:

  Oliwia identyczny tata,nie wiem na co ludzie patrzą mówiąc że do mamy podobna. Kariery w telewizji z tak męską urodą nie zrobi ale może w piłkę pokopać 😉

 • Semafor pisze:

  Mówiłam że będzie robić to co matka , przecież sama nic nie zrobi tylko dalej sie ślizga na nazwisku matki, bo wiadomo że będą ją przepuszczać i dalej się litować nad nią nawet jak nic nie potrafi żenada

 • Zniesmaczona pisze:

  Dziennikarstwo zeszło na psy, nie obrażając psów. Osoby „godne” wywiadu. Nie ma co…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×