Monika Mrozowska pokazała wszystkie swoje dzieci. Rodzinną sielankę zakłóciła internautka: „Tak to jest jak każde z innym”. Riposta gwiazdy poszła jej w pięty

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcie. Nie wszystkim internautom przypadło ono do gustu. Aktorka dość dosadnie odpowiedziała na nieprzychylny komentarz. 

Monika Mrozowska nie tylko spełnia się zawodowo, ale także realizuje się w roli mamy. Wychowuje czworo dzieci. Ma dwie córki: Karolinę i Jagodę, które są owocem miłości gwiazdy i Macieja Szaciłły. Ze związku z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim wychowuje Józefa. W 2019 związała się z Maciejem Auguścikiem-Lipką, z którym doczekała się Lucjana

Gwiazda co jakiś czas pokazuje rodzinne momenty w sieci. Niedawno pochwaliła się spacerem, na który wybrała się ze znanymi koleżankami. Przez przypadek pokazała twarze pociech Agnieszki Sienkiewicz. Jej reakcja była bardzo wymowna.

Monika Mrozowska z dziećmi. Odpowiada na krytykę

W piątkowy wieczór Monika Mrozowska udostępniła zdjęcie, na którym pozuje ze wszystkimi dziećmi. W opisie zdradziła, że od tygodnia nie ma przy niej córek, od dwóch starszego syna. Chociaż bardzo za nimi tęskni, dostrzega plusy tej sytuacji:

Tydzień bez dziewczyn i ponad dwa tygodnie bez Józka … Czy ja tęsknie za nimi? No jasne, że tak ! Ale wiem, że każda ze stron potrzebuje tej swobody. Ja, żeby odpocząć ( z jednym dzieckiem to prawie wakacje) a oni, żeby poczuć, że nie są przy mnie „uwiązani”, ale…. że mają ciepły dom, do którego fajnie się wraca… Wiem, że to zaprocentuje na przyszłość. Da im siłę i odwagę do podejmowania rozmaitych wyzwań. Bo będą czuli, nawet będąc na innym kontynencie, że w razie potrzeby JESTEM.

Aktorka w dalszej części wpisu zdradziła, że w poniedziałek ze swoimi pociechami rozpocznie rodzinną przygodę:

W poniedziałek czeka na nas piękna, wspólna, rodzinna przygoda. Nie będę zdradzać nic więcej, bo chciałbym Wam zrobić niespodziankę. Razem z tą czwórką ze zdjęcia. Kocham ich najmocniej na świecie. Nawet gdy ten świat i tysiące kilometrów dzielą nas od siebie…

Chociaż większość internautów w komentarzach zachwyca się zdjęciem, nie wszystkim przypadło ono do gustu. Jednej pani nie podoba się fakt, że dzieci Moniki mają różnych ojców:

Tak to jest jak każde z innym A dzieci nigdy nie będą miały prawdziwej rodziny.

Mrozowska nie pozostawiła tego bez reakcji. W odpowiedzi umieściła ripostę, która poszła internautce w pięty:

PRAWDZIWA RODZINA to jest kochająca mama, kochający tata i kochające się rodzeństwo. A nie bycie ze sobą „ dla DOBRA” dzieci , które faktycznie super rozwijają się w domach pełnych wzajemnej nienawiści.

Fanki gwiazdy stanęły w jej obronie i podkreślały, że ma rację.


Monika Mrozowska z dziećmi

Monika Mrozowska z dziećmi

Monika Mrozowska z mamą i bratową

Monika Mrozowska z mamą i bratową

Monika Mrozowska i Justyna Kozłowska karmią piersią w parku

Monika Mrozowska i Justyna Kozłowska karmią piersią w parku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×