Monika Mrozowska zapomniała się i pokazała, jak wyglądają twarze dzieci Agnieszki Sienkiewicz. Reakcja aktorki jest bardzo wymowna

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska wybrała się na spacer z koleżankami i ich dziećmi, czym pochwaliła się na Instagramie. Przy okazji pokazała twarze pociech Agnieszki Sienkiewicz. Jak zareagowała sama zainteresowana?

Monika Mrozowska w tym roku powitała w swojej rodzinie kolejne maleństwo. W styczniu przyszedł na świat Lucjan, pieszczotliwie nazywany przez bliskich Luckiem. Maluch co jakiś czas pojawia się na zdjęciach, które w social mediach udostępnia jego znana mama. Tak jak niedawno, gdy pochwaliła się ujęciem, na którym chłopiec pozuje w towarzystwie starszej siostry, Jagody. Na twarzy dziewczynki gościł szeroki uśmiech. Gwiazda w opisie zdradziła, że momenty takie jak ten zatrzymany w kadrze, pomagają jej przetrwać trudne chwile:

To nie jest wcale tak, że w moim życiu nie dzieje się nic złego, smutnego, strasznego, dołującego… Dzieje się… Ale to ode mnie zależy, czy zacznę wpadać w tę czarną dziurę przygnębienia, nakręcać się, karmić żalem, czy KAŻDEGO DNIA będę chwytać się ( czasami desperacko) tych momentów, które są dobre…

Monika Mrozowska pokazała twarz dzieci Agnieszki Sienkiewicz

Mrozowska koleguje się z innymi znanymi mamami. Wśród nich jest m.in. Justyna Kozłowska, z którą niedawno wybrała się na spacer z dziećmi. Razem udali się do parku. Niedawno aktorka spotkała się z kolejnymi gwiazdami, o czym poinformowała na Instagramie. Tym razem były to Agnieszka Sienkiewicz i Katarzyna Burzyńska.

Monika opublikowała dwa zdjęcia, na których panie pojawiają się w towarzystwie swoich dzieci. Na jednym pozują obok siebie i uśmiechają się do obiektywu. Na drugim każda jest skupiona na pociechach. Aktorka w komentarzu zdradziła, że mają za sobą wspólny piknik, po którym wybrali się na spacer:

Instagram vs rzeczywistość …  I tyle na dziś, bo padam ze zmęczenia, a tu jeszcze PIT czeka. Dziewczyny! @katarzyna_burzynska_sychowicz @agnieszka_sienkiewicz_official dzięki za super spacer i piknik

Co ciekawe w kadrze widać twarze dzieci Agnieszki Sienkiewicz. Aktorka do tej pory nie pokazywała takich treści w social mediach. Nie pozostawiła tego bez reakcji. W komentarzu udostępniła rozbawione emotikony.

Agnieszka Sienkiewicz reaguje na zdjęcia Moniki Mrozowskiej

Agnieszka Sienkiewicz reaguje na zdjęcia Moniki Mrozowskiej

Wygląda na to, że aktorka nie ma za złe koleżance, iż opublikowała wspomniane fotografie. Sienkiewicz, w przeciwieństwie do Moniki i Kasi, która także udostępniła zdjęcia, nie zdecydowała się pochwalić ujęciami w social mediach.


monikakingamrozowska_178799138_936347207194640_1250186416016583823_nMonika Mrozowska pokazała zdjęcie ze spaceru. Widać twarze dzieci Agnieszki Sienkiewicz

Monika Mrozowska pokazała zdjęcie ze spaceru. Widać twarze dzieci Agnieszki Sienkiewicz

Katarzyna Burzyńska pokazała zdjęcie ze spaceru. Widać twarze dzieci Agnieszki Sienkiewicz

Katarzyna Burzyńska pokazała zdjęcie ze spaceru. Widać twarze dzieci Agnieszki Sienkiewicz

Komentarze

 • Nikodem pisze:

  Mrozowska jest żałosna żadna z niej aktorka a się pcha na afiszwywleka takie rzeczy takie sprawy osobiste że chyba już jest w desperacji

 • Gośćjagna pisze:

  Dlanie to głupota ukrywać dzieci. Przecież one chodzą do przedszkola czy żłobka to co mają zakryte twarze?

 • Gość pisze:

  Mrozowska to nieogar . Dzieciaczki urocze

 • GośćAndrzej pisze:

  Zoska !Uspokoj sie ,to nie bylo zlosliwie napisane

 • Gość pisze:

  Naturalne piękno, dziecięce buzie tak się zmieniają, że nie ma co się usztywniać ;). Sztywniary niech wyjmąkija z …. Pozdrawiam sympatyczne panie bez atencji.

 • Gość Bubu pisze:

  Ładne dzieciaczki nie ma się czego wstydzić.

  • zocha pisze:

   co to za durny komentarz, kto się wstydzi? Ona podjęła decyzję, że nie publikuje wizerunku dzieci, a nie, że się ich wstydzi. A jakby nie były ładne, to według ciebie, gieniuszko, powód do wstydu? Co za ludzie!!!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×