Monika Mrozowska wskoczyła w bikini i rozgrzała internet do czerwoności. Trudno uwierzyć, że w tym roku została mamą

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Trudno uwierzyć, że niedawno czwarty raz została mamą.

Monika Mrozowska udowadnia, że kariera i macierzyństwo mogą iść ze sobą w parze. Co jakiś czas bierze udział w nowych projektach, gdy wraca do domu, opiekuje się dziećmi. Ma dwie córki: Karolinę i Jagodę, które są owocem miłości gwiazdy i Macieja Szaciłły. Ze związku z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim doczekała się Józefa. W 2019 roku związała się z Maciejem Auguścikiem-Lipką, z którym niedawno powitała na świecie Lucjana.

Monika Mrozowska wskoczyła w bikini. Jak wygląda?

Mrozowska stara się aktywnie działać w sieci. Regularnie dodaje nowe posty, w których dzieli się wybranymi momentami z życia prywatnego oraz przemyśleniami na wybrane tematy. Niedawno przekazała, że w pełni zaakceptowała swoją sylwetkę. Wie, że jej ciało sporo przeszło:

Raz mam tego ciała mniej i bardzo lubię je wtedy pokazywać, a raz więcej i wtedy też je pokazuję, choć przyznaję, że mniej chętnie. Ale KOCHAM JE CAŁY CZAS! Bo mnie nosi, bo pozwala uprawiać sport, bo potrafi się rozciągnąć, a potem skurczyć , bo urodziło 4 dzieci, a potem je wykarmiło, bo zniosło kilka trudnych operacji, bo regeneruje się w sposób dla mnie niewyobrażalny, bo znosi wzloty i bolesne upadki, również te emocjonalne.

W piątkowe południe aktorka udostępniła kolejny post, w którym pochwaliła się fotografią urlopu. Razem z Misheel Jargalsaikhan relaksują się w basenie. Monika Mrozowska odpoczywa na dmuchanym materacu. Wskoczyła w bikini i rozgrzała internet do czerwoności. Jej figura wygląda doskonale. Jak zdradziła w opisie, zdjęcie zrobiła jej córka, Jagoda:

Zanim zacznę spam z Wenecji, Burano i Murano @madziafurini ten basenowy upgrade to było +1000 punktów do wakacyjnego luksusu. Foto: Jadziunia

Internauci w komentarzach nie szczędzą komplementów pod adresem gwiazdy:

 • Ale tam macie super. Prosimy o spam. Świetnie wyglądasz.
 • Wow. Byłem tam. Pozdrawiam.
 • Ale ma Pani figurę. Wow przepięknie Pani wygląda.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy Monika Mrozowska urodziła czwarte dziecko. Można odnieść wrażenie, że błyskawicznie wróciła do formy.


Monika Mrozowska w bikini

Monika Mrozowska w bikini

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Komentarze

 • Gość pisze:

  A ta znow z tym cycem wywalonym kobieto ogarnij się

 • Diabel pisze:

  Witam.
  Super moge wspomagac.
  Pani Moniko
  Dam pani raj.
  Co Pani nato

 • Gość Aka pisze:

  O jakiej karierze tej pani piszecie ? Ktoś coś wie ? Jakie to projekty ?

 • Natalia pisze:

  Dziewczyny pamiętajcie, że takie panie mają dostęp do zabiegów, o których wam się nie śniło. Śmieszy mnie to, najpierw obgaduje jedna, co to krytykuje „modę na brzydotę” a chwilę później pokazuje siebie- no przecież nie idealną. Monika wpędzasz w kompleksy zwykle kobiety, które siedzą w biurach, na kasie i nie stać je na jogę chwilę dla siebie. Jesteś fałszywa

 • Gość pisze:

  Nie rozumiem po co takie zdjęcia wrzucać do sieci.
  Baw się, odpoczywaj, karma gdzie chcesz ale nie rozumiem tego narzucania się swoją osobą.
  Wycieczki są ogólno dostępne 🤣🤣🤣

 • Gość pisze:

  Kogo to kobieto obchodzi??? Może takich jak ty..

 • Sarna pisze:

  Najpiękniejsze chwile w życiu… 😉

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×