Monika Mrozowska pokazała, ile przeszło jej ciało po 4 ciążach. „Pozdrawiam was razem z moim dużym, karmiącym biustem”

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska w osobistym i ważnym wpisie na Instagramie. Co napisała aktorka i jak zareagowali internauci? Słowa warte uwagi.

Monika Mrozowska spełnia się zawodowo, ale także realizuje się w roli mamy. Wychowuje czworo dzieci. Ma dwie córki: Karolinę i Jagodę, które są owocem miłości gwiazdy i Macieja Szaciłły. Ze związku z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim ma Józefa. W 2019 roku związała się z Maciejem Auguścikiem-Lipką, z którym doczekała się Lucjana

Gwiazda co jakiś czas pokazuje rodzinne momenty w sieci. Chętnie dzieli się swoją codziennością, a potomstwo jest stałym elementem jej postów. W poniedziałek gwiazda zdecydowała się na bardzo osobisty wpis.

Monika Mrozowska w emocjonalnym wpisie na IG. Te słowa warto przeczytać

Monika Mrozowska opublikowała serię zdjęć, które opisała wartymi uwagi słowami. Nawiązała do nienawistnych komentarzy, które często pojawiają się w social mediach, a którymi chętnie operują anonimowi internauci.

„Za duże te cycki!” „ Ale płaska ! Jak deska!” „Ale ma wielki bebzol!
Nieźle się roztyła” „Skóra i kości!” „Od porodu minęło już tyle czasu, a ta dalej wygląda jakby była w ciąży” „Tak szybko wróciła do formy po porodzie? Niemożliwe, na pewno katowała się dietą ” „Widzicie ten celulit? Mogła sobie darować te krótkie spodenki!” „ I po co się tak chwali tym płaskim brzuchem? Ma jakieś inne osiągnięcia poza ładną figurą?”
Spokojnie. To nie o mnie.

Opisała także, co przeszło jej ciało i za co je ceni.

Ja… KOCHAM SWOJE CIAŁO, wiem przez ile przeszło, dlatego NIGDY nie oceniam czyjegoś wyglądu. Raz mam tego ciała mniej i bardzo lubię je wtedy pokazywać, a raz więcej i wtedy też je pokazuję, choć przyznaję, że mniej chętnie. Ale KOCHAM JE CAŁY CZAS! Bo mnie nosi, bo pozwala uprawiać sport, bo potrafi się rozciągnąć, a potem skurczyć , bo urodziło 4 dzieci, a potem je wykarmiło, bo zniosło kilka trudnych operacji, bo regeneruje się w sposób dla mnie niewyobrażalny, bo znosi wzloty i bolesne upadki, również te emocjonalne.

Aktorka pokazała kilka zdjęć z basenu oraz te, na których karmi synka piersią.

Kiedy zamiast „dopierdalać” sobie i innym… zaczniemy o siebie dbać? Dbać fizycznie i emocjonalnie… – zakończyla wywody.

Pod wpisem Moniki, internautki dziękują jej za te słowa. Uważają, że to, co napisała, jest bardzo mądre i warte uwagi.


Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×