Monika Mrozowska rozstała się z ojcem swojego najmłodszego dziecka? Jej słowa nieźle namieszały w sieci

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska rozstała się z partnerem i ojcem jej najmłodszego dziecka? Co napisała w poście na Instagramie?

Monika Mrozowska spełnia się nie tylko zawodowo, ale także realizuje się w roli mamy. Wychowuje czworo dzieci. Ma dwie córki: Karolinę i Jagodę, które są owocem miłości gwiazdy i Macieja Szaciłły. Para razem pojawiała się w Dzień Dobry TVN, gdzie na antenie gotowali wegetariańskie potrawy. W 2012 roku byli już po rozwodzie i to aktorka podjęła decyzję o rozstaniu. O końcu ich miłości rozpisywały się kolejne tabloidy. Chociaż na samym początku były mąż miał żal do Moniki, to jak już emocje opadły, zostali przyjaciółmi.

Ze kolejnego związku z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim Mrozowska ma syna Józefa. W 2019 roku związała się z Maciejem Auguścikiem-Lipką, z którym doczekała się syna Lucjana.

Monika jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie zachęca swoich fanów do aktywności fizycznej. Pokazuje jak zdrowo się odżywiać – często dzieli się na swoim Instagramie ciekawymi przepisami, które mają pokazać, że kuchnia wegetariańska wcale nie musi być monotonna. Pokazuje też, jak praktykuje jogę, która jest nie tylko świetną formą treningu dla ciała, lecz także doskonałym pomysłem na wyciszenie i opanowanie stresu.

Niedawno pojawił się wpis o tym, jak trudno odstawić malucha od piersi. To w tym właśnie poście pojawiły się słowa, które sugerują, że rozstała się z partnerem.

Monika Mrozowska rozstała się z partnerem?

Monika Mrozowska w jednym z niedawnych wpisów na Instagramie poruszyła temat odstawiania dzieci od piersi. Opisała sposoby, jakie sugerują internautki. Pożaliła się także, że cierpi na niedobór snu. Jednak między wersami pojawiły się słowa, które sugerują, że aktorka nie jest w związku z tatą Lucjana.

[…] Przez ostatnich prawie 12 miesięcy tylko przez 3 noce Lucek nie spał ze mną. Na te 3 noce pierwszy raz pojechał do swojego taty, a ja wyjechałam z dziewczynami na weekend na deskę do Zakopanego. I w końcu się przyzwoicie wyspałam […] – czytamy w obszernym wpisie aktorki.

Czy aktorka nadal jest w związku z tatą Lucjana? Tego nie wiadomo, ale trzeba przyznać, że jej słowa budzą wątpliwości.


Monika Mrozowska z Lucjanem

Monika Mrozowska z Lucjanem

Dzieci Moniki Mrozowskiej

Dzieci Moniki Mrozowskiej

Monika Mrozowska- sylwester 2021

Monika Mrozowska- sylwester 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×