Związek Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej przechodzi poważną próbę: „Atmosfera jest napięta”. Tygodnik donosi o problemach

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą od kilku lat. Jeden z tygodników donosi, że ich związek przechodzi poważną próbę. Jaką?

Mikołaj Roznerski Adriana Kalska stworzyli dobrze dobrany duet zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Razem pojawiają się m.in. na planie M jak miłośćgdzie grają zakochanych. Niedawno wystąpili w kampanii perfum, która z pewnością okaże się hitem i przyniesie marce nowych klientów.

O ile aktorzy na tematy związane z projektami zawodowymi wypowiadają się chętnie, o tyle nieczęsto mówią o życiu osobistym. Nie przeszkadza to jednak kolorowej prasie snuć swoich spekulacji. Przez długi czas tygodniki rozpisywały się o ślubie gwiazd. Tak jak na początku roku, gdy jeden z tytułów podawał, że ten jest już za zakochanymi. Sami zainteresowani nie zareagowali na te doniesienia.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przechodzą poważną próbę. Jaką?

Nowe wydanie Na żywo podaje, że aktorzy przechodzą poważną próbę. Podobno wszystko przez fakt, że Kalska nie zapisuje na swoim koncie takich sukcesów, jak jej partner. Chociaż dostała główną rolę w nowym serialu Papiery na szczęście, nie przyciągnął on przed telewizory zbyt wielu widzów:

No niestety, słupki oglądalności nie kłamią i są nieubłagane. Mówienie o klapie jest nieco przesadzone, ale nie jest najlepiej – stwierdziła osoba związana z produkcją.

Tygodnik donosi, że to frustruje aktorkę i podaje, że Mikołaj zawodowo radzi sobie znacznie lepiej. Gra nie tylko w telewizji, ale także w fazie produkcji jest pięć filmów fabularnych z jego udziałem. Na dodatek jego biznes związany z kawą nieźle się rozwija. Ponoć ta sytuacja zagęszcza atmosferę między zakochanymi, którzy nie chcą, by to wpłynęło na ich związek:

Mikołaj pociesza Adę, by nie załamywała się potknięciem i dała sobie czas, choć atmosfera jest napięta. Oboje chcą jednak, by ich związek wyszedł z tego bez szwanku – zdradza osoba z otoczenia zakochanych.

Zarówno Mikołaj Roznerski, jak i Adriana Kalska nie zareagowali na te doniesienia.


Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski - próby przed drugim dniem festiwalu w Opolu

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski - próby przed drugim dniem festiwalu w Opolu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×