Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska wystąpią we wspólnej kampanii. Tylko patrzeć, jak ten produkt zniknie ze sklepowych półek

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wystąpią we wspólnej kampanii. Polecą jeden z produktów, który z pewnością okaże się hitem. Sprawdźcie, co wiadomo na ten temat.

Mikołaj Roznerski znalazł szczęście u boku Adriany Kalskiej. Stworzył z nią parę w prawdziwym życiu, a także na planie serialu M jak miłośćO ile na o relacji serialowych bohaterów wiadomo sporo, o tyle w codziennym życiu aktorzy starają się trzymać z daleka od zainteresowania prasy.

To jednak nie zawsze im się udaje. Tabloidy regularnie serwują swoim czytelnikom nowe ciekawostki na ich temat. Sporo uwagi poświęcają ślubowi zakochanych. Tak jak jakiś czas temu, gdy podawano, że ten jest już za nimi. Dowodem miała być jedna z wypowiedzi aktora. Gdy obiegła ona media, sami zainteresowani na nią nie zareagowali.

Chociaż zarówno Roznerski, jak i Kalska milczą o szczegółach swojej relacji, co jakiś czas otwierają się odnośnie niektórych sytuacji w życiu, które nie zawsze są proste. Tak jak niedawno, gdy Mikołaj udzielił wywiadu Twojemu Stylowi. Powiedział, że w młodości poważnie zachorował. Walczył z anoreksją, przez którą trafił do szpitala:

Byłem już przeraźliwie chudy, ważyłem 42 kilogramy. Zemdlałem i trafiłem do szpitala. Spędziłem tak ponad rok, wbrew pozorom leczenie jest trudne i długotrwałe. Musiałem nauczyć się jeść i przestać bać się, że przytyję.

Na szczęście te trudne wydarzenia są jedynie wspomnieniem. Aktualnie gwiazdor ma swoje zdrowie pod kontrolą. Na co dzień może bowiem liczyć na wsparcie swoich bliskich, w tym ukochanej Adriany Kalskiej, która jest przy nim.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska we wspólnym projekcie

Okazuje się, że przed Mikołajem Roznerskim i Adrianą Kalską nowe wyzwanie. Jak podają Wirtualne Mediazakochani zostali ambasadorami nowej linii perfum marki Miraculum. Lada moment pojawią się w reklamach. Polecą zapachy, które będzie można kupić jedynie w sklepach sieci Rossmann:

Kompozycje zapachowe nowych zapachów Miraculum dla Niej i dla Niego opracowano we współpracy z francuskimi kreatorami z miasta Grasse. Do ich produkcji użyto akordów cytrusowych, morskich. W linii dla kobiet dominują mandarynka i różowy pieprz, a w linii zapachów męskich – akordy mocniejsze z zaznaczonym charakterem i wyrazistością – czytamy na portalu.

Kampania, w której weźmie udział Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski, ruszy jesienią. Przeczuwamy, że produkty, które będą promować, w mgnieniu oka znikną ze sklepowych półek.


Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska - premiera Asymetrii

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska - premiera Asymetrii

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski - próby przed drugim dniem festiwalu w Opolu

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski - próby przed drugim dniem festiwalu w Opolu

Komentarze

  • Gość pisze:

    dla pań mandarynka i różowy pieprz, dla panów zapach zaznaczony charakterem i wyrazistością (o nutach ani słowa, bo akordy cytrusowe i morskie ponoć tu i tu, więc to żaden wyróżnik). smutny opis (bądź jego smutny fragment). nie dla pań zapach zaznaczony charakterem i wyrazistością i nie dla panów mandarynka i różowy pieprz. w tym świecie stereotypów płciowych wszyscy mamy przerąbane, na różnych poziomach, na różną skalę i w różnym zakresie, ale demokratycznie wszyscy.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×