Szukaj

Michele Morrone gwiazdą nowego hitu Netflixa. W czym go zobaczymy?

Michele Morrone

Michele Morrone

Michele Morrone będzie gwiazdą kolejnego serialu, który już niebawem będzie dostępny na platformie Netflix. W jakiej roli zobaczymy aktora znanego z filmu 365 dni?

Książka 365 dni stała się furtką do wielkiej kariery dla Blanki Lipińskiej. Pisarka stworzyła powieść, którą rozkochała w sobie czytelników nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Życiem autorki z miejsca zaczęła interesować się kolorowa prasa, a jej losy fani śledzą za pomocą Instagrama. Autorka erotyków nie ma przed swoimi obserwatorami zbyt wielu tajemnic i chętnie chwali się tym, co u niej słychać. Na bieżąco publikuje kolejne zdjęcia, oraz nagrania, w których opowiada, jak spędza kolejne dni.

Jeszcze większym sukcesem niż książka stała się ekranizacja jej powieści. Film o tym samym tytule co książka zgromadził w kinach miliony widzów. Jeszcze więcej osób obejrzało go na platformie Netflix. Przez bardzo długi czas był na pierwszym miejscu w zestawieniu najchętniej oglądanych produkcji przez użytkowników platformy. Wielką popularnością cieszy się nie tylko autorka, ale także odtwórcy głównych ról w filmie 365 dni.

Michele Morrone dostał rolę w nowej produkcji

Przed premierą filmu Blanka Lipińska bardzo długo trzymała wszystkich fanów w napięciu i nie zdradzała, kogo obsadzi w głównych rolach. Gdy podała aktorów, którzy zagrają w jej filmie, wywołała spore poruszenie. W filmową Lurę biel wcieliła się Anna-Maria Sieklucka, a rolę Masimo Torricelli perfekcyjnie odegrał Michele Morrone.

Dla dwójki aktorów ta hitowa produkcja stała się furtką do dalszej kariery. Po premierze filmu odtwórczyni głównej roli nieco przytłoczona sławą usunęła się w cień. Jednak jej filmowy partner starał się wykorzystać swoje 5 minut sławy. Wystąpił w kampanii reklamowej marki Dolce&Gabbana i na poważnie zainteresowało się nim Hollywood. Teraz aktor będzie miał okazję sprawdzić się w nowej roli. Już wkrótce na platformie Netflix wystartuje serial z jego udziałem, czym aktor pochwalił się w social mediach.

„Toy Boy 2” Zaczynamy – podpisał zdjęcie.

Michele będzie gwiazdą drugiej serii hiszpańskiego serialu Toy Boy, który opowiada o striptizerach. Zagra on tam właściciela jedno z klubów ze striptizem. Serial najpierw będzie można zobaczyć na platformie Atresplayer Premium, a później ma trafić na Netflix.

Jesteście ciekawi, jak Michele sprawdzi się w nowej roli?


Michele Morrone pokazał nowy dom

Michele Morrone pokazał nowy dom

Michele Morrone w Paryżu

Michele Morrone w Paryżu

Michele Morrone w Paryżu

Michele Morrone w Paryżu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×