Michele Morrone odsłania kulisy kontynuacji „365 dni”. Wreszcie padła KONKRETNA data

Michele Morrone - 365 dni

Michele Morrone - 365 dni

Michele Morrone wygadał się, kiedy rusza produkcja drugiej części hitowego filmu na podstawie powieści Blanki Lipińskiej 365 dni. Padła konkretna data. Fani będą zachwyceni.

Michele Morrone z pewnością nie domyślał się nawet, że kiedy przyjmie propozycję zagrania w filmie 365 dni, jego kariera ruszy z kopyta. Od kiedy ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej trafiła na platformę Netflix i stała się jedną z najchętniej oglądanych propozycji w ofercie stremingowego giganta, aktor bardzo szybko stał się znany na całym świecie, w tym m.in. w USA i Wielkiej Brytanii. Mimo krytyki znawców filmów, jego telefon nie milknie, a ona może przebierać propozycjach.

Jego konto na Instagramie śledzi już 11 milionów internautów, a on otrzymuje coraz więcej propozycji współpracy. Na przykład został zaproszony do kampanii reklamowej Dolce&Gabbana. Nie gorzej powodzi się Annie Marii Siekluckiej, która stała się rozpoznawalna na całym świecie, a jej konto społecznościowe obserwuje już ponad 3 miliony fanów.

To ona uchyliła rąbka tajemnicy na temat pracy nad kontynuacją ekranizacji powieści reporterce Jastrząb Post.

Troszeczkę zostały pokrzyżowane nam plany przez wirusa, który opanował cały świat. Plany są jak najbardziej wejścia na plan w roku 2021, dokładana data nie jest znana. Nie wiemy, jak to się potoczy.

Pewne jest, że zdjęcia do Kolejnych 365 dni rozpoczną się jeszcze w tym roku. Niestety nie wiadomo, czy nastąpi to w pierwszej, czy drugiej połowie 2021.

Trwają prace nad drugą częścią, ale nie mogę mówić o szczegółach. 2021 to ma być rok, w którym wejdziemy na plan kręcenia kolejnej części.

Tymczasem jej filmowy partner właśnie się wygadał, kiedy wchodzi na plan.

Michele Morrone wygadał się kiedy ruszają zdjęcia do drugiej części 365 dni

Film okazał się wielkim sukcesem, więc nic dziwnego, że ekipa nie może się doczekać, by znów wejść na plan. Prace nad drugą częścią miały rozpocząć się już w zeszłym roku, ale plany twórców pokrzyżowała pandemia. Ostatnio Morrone wyznał na Instastory, że zdjęcia zaczną się bardzo niedługo, ale wtedy nie zdradził szczegółów. Na szczęście dla fanów wygadał się podczas transmisji live.

Powtarzał fanom, że nie może udzielać zbyt wielu informacji, ale później dodał, że zaczyna pracę nad filmem już w maju. Nie wiadomo jednak, na kiedy jest przewidziana premiera kolejnej części 365 dni.


Michele Morrone pokazał nowy dom

Michele Morrone pokazał nowy dom

Michele Morrone pokazał nowy dom

Michele Morrone pokazał nowy dom

Michele Morrone w Paryżu

Michele Morrone w Paryżu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×