Michalina Olszańska urodziła! Pokazała urocze zdjęcie noworodka i zdradziła jego płeć

Michalina Olszańska urodziła

Michalina Olszańska urodziła

Michalina Olszańska urodziła córkę. Aktorka opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie noworodka, do którego dołączyła krótki, ale jakże uroczy opis. W komentarzach pogratulowały jej koleżanki z branży, wśród nich Agnieszka Grochowska.

Michalina Olszańska urodziła. Gwiazda, która zasłynęła wieloma rozbieranymi rolami, została matką, a radosną nowinę przekazała za pośrednictwem Instagrama dzisiaj w południe.

Michalina Olszańska urodziła córkę

Na profilu 27-letniej aktorki, znanej z ról w Córkach dancinguWarsaw by night czy Miasto 44, możemy zobaczyć urocze zdjęcie maleńkich stopek noworodka. W opisie dołączonym do fotografii zdradziła, że na świat przyszła jej pierwsza córka.

Najlepsze, co stworzyłam – napisała w komunikacie do fanów i mediów.

Zobacz: Otylia Jędrzejczak urodziła. Pokazała urocze zdjęcie z maleństwem. Gwiazdy gratulują

Internauci nie przebierali w gratulacjach. Na profilu Michaliny pojawiło się mnóstwo serdeczności nie tylko od fanów, ale także ze strony gwiazd.

  • Gratulacje! Trzymajcie się dzielnie – napisała Anna Karczmarczyk.
  • Kochane! – dodała Agnieszka Grochowska.

Michalina Olszańska niedawno wzięła ślub. Jej mężem jest Bartosz Rozbicki.

Gratulujemy i witamy na świecie!

Zobacz: Wielki skandal wisi w powietrzu! Polska gwiazda w zaawansowanej ciąży rozebrała się dla “Playboya”!

Ciężarna Michalina Olszańska w Playboyu

O ciąży Michaliny Olszańskiej plotkowano od dawna. W czerwcu informację tę potwierdziła nowa redaktor naczelna Playboya. Anna Mierzejewska wyznała w wywiadzie, że bohaterką jej pierwszej okładki została kobieta w ciąży, wtedy wszystko stało się jasne:

Chciałabym w „Playboyu” mówić o rzeczach, które wydają się tabu, a są już dla nas całkowicie naturalne. Tak jak okładka pierwszego numeru – jest na niej aktorka, Michalina Olszańska w ciąży. Gdy zaproponowałam jej okładkę, nie miałam o tym pojęcia. Na spotkaniu usłyszałam: „Chciałam ci jeszcze powiedzieć, że…” i pokazała brzuszek”. Dla mnie to nie był żaden temat tabu. Jest piękną kobietą, zdolną artystką, jej ciąża nie ma znaczenia – po prostu chciałam, żeby znalazła się na okładce – powiedziała Mierzejewska w rozmowie z Onetem.

Michalina Olszańska znalazła się na okładce Playboya na lipiec 2019. Jej sesję uznano za rozpoczynającą nową erę w historii słynnego pisma dla mężczyzn.

Kim jest Michalina Olszańska?

Urodziła się w 1992 roku, pochodzi z Warszawy. Jest nie tylko aktorką, ale także skrzypaczką (gra od 7. roku życia), pisarką, wokalistką, autorką tekstów. Występowała jako solistka m.in. z orkiestrami symfonicznymi w Katowicach, Rzeszowie, Łomży, Słupsku i Berlinie. Jej debiutancka opowieść zatytułowana Dziecko Gwiazd Atlantyda ukazała się w 2009 roku, a dwa lata później powieść Zaklęta.

Od 2011 roku studiowała na Akademii Teatralnej w Warszawie, początkowo dostała się także na studia na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Zagrała w wielu filmach. Popularność przyniosły jej m.in. role w: Miasto 44, To tylko komedia, Muzzikanti, Jonatan, Anatomia zła, a także w serialach Barwy szczęścia i Komisarz Alex.


Michalina Olszańska nową Violettą Villas

Michalina Olszańska nową Violettą Villas

Michalina Olszańska zagrała w 1983

Michalina Olszańska zagrała w 1983

Michalina Olszańska jako Violetta Villas

Michalina Olszańska jako Violetta Villas

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×