Szukaj

Były zdjęcia ze ślubu, teraz czas na wesele. Michał Wiśniewski pokazał, jak bawił się z Polą. Suknia bardzo odważna

Michał Wiśniewski - ślub

Michał Wiśniewski - ślub

Michał Wiśniewski zdradził, jak wyglądał jego ślub. Coraz odważniej opisuje szczegóły tego ważnego dla niego dnia. Właśnie pokazał zdjęcie z wesela.

Michał Wiśniewski już nie ukrywa przed światem kolejnej żony i coraz chętniej zamieszcza zdjęcia z Polą. Kilka dni temu pochwalił się pierwszą rocznicą ślubu i ujawnił długo skrywaną datę ceremonii. Zakochani pobrali się 13 kwietnia 2020 roku, a przyjęcie w gronie najbliższych odbyło się w ogrodzie artysty w Magdalence.

Rok od ślubu i prawie dwa 2 lata razem. Jak mówił klasyk, żołądki nie są dobrym miejscem do hodowania motyli, ale ja czuję je każdego ranka i z tym samym uczuciem kładę się spać. Dziękuję, że jesteś – napisał.

Kilka miesięcy temu Michał po raz pierwszy pochwalił się zdjęciem ze ślubu, na którym mogliśmy zobaczyć sukienkę Poli w całej okazałości. Kreacja wyeksponowała idealną figurę panny młodej.

Pola i Michał od kilku miesięcy mogą pochwalić się synkiem, Falco Amadeusem, który jest owocem ich miłości. Wokalista w pełni cieszy się ojcostwem. Ma już czworo dzieci, ale dopiero teraz ma czas, by tak naprawdę być tatą.

Gdyby nie ten okropny czas znów przegapiłbym takie wiele ważnych momentów. Ważnych nie tylko dla siebie i dziecka ale dla dbałości o rodzinę samą w sobie. Ech… – napisał pod jednym z filmów z synkiem w roli głównej.

Niedawno media rozgrzały wieści o drugiej ciąży Poli. Głośno jest o tym, że Michał będzie miał szóste dziecko. Tymczasem Wiśniewski zdradza kolejne szczegóły ślubu i chwali się nową fotografią.

Jak wyglądało wesele Michała i Poli Wiśniewskich?

Na najnowszym zdjęciu widzimy Polę i Michała w tańcu. Zapatrzeni w siebie, wyglądają, jakby razem śpiewali jakiś utwór. Widać, że są bardzo w sobie zakochani i aż iskrzy między nimi. Z opisu wynika, że wesele było bardzo skromne, ale Wiśniewski podkreślił, że w tym wypadku było idealnie. My patrzymy na suknię żony gwiazdora – miała bardzo odważne rozcięcie na plecach.

Nie wiem co na to @weddingdreamcom ale czasami musi wystarczyć takie wesele. Dwoje gości, dobry gramofon oraz wymiana pocałunków i myśli. I tak było. Może mnie znaczy więcej? – napisał.

Fani Michała Wiśniewskiego ponownie złożyli mu najlepsze życzenia. Podkreślili, że wspomnienia ze ślubu zostaną z nim na zawsze.


Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska - ślub

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska - ślub

Zdjęcie ze ślubu Michała Wiśniewskiego z Polą
Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×