Szukaj

Michał Wiśniewski ogłosił ciążę Poli? Fani gratulują. „Literka mówi, że imię już jest”

Michał Wiśniewski znów zostanie tatą?

Michał Wiśniewski znów zostanie tatą?

Pola Wiśniewska jest w drugiej ciąży z Michałem Wiśniewskim? Lider Ich Troje na Instagramie pokazał nowe zdjęcie, a internauci uznali je za nieoficjalny komunikat, że kolejne dziecko jest w drodze. 

Michał Wiśniewski w zeszłym roku wziął ślub. Zalegalizował związek z Polą, z którą poznał się przez internet. Początkowo piąta żona lidera Ich Troje stroniła od show-biznesu. Nie udzielała wywiadów, nie pojawiała się podczas branżowych imprez, a nawet nie pokazywała się na zdjęciach udostępnianych przez wokalistę na Instagramie.

Wszystko zmieniło się w tym roku, gdy małżonkowie powitali na świecie pierwszego wspólnego synka – Falco Amadeusa. Ukochana muzyka zaczęła publikować ich wspólne zdjęcia w sieci, a nawet udzieliła krótkiego wywiadu magazynowi Show, w którym powiedziała, że przy maluszku zdarzają się nieprzespane noce:

Czasami jesteśmy niewyspani, ale jest to przyjemne zmęczenie.

Pola Wiśniewska jest w ciąży? Internauci już gratulują

Niedawno Michał Wiśniewski pochwalił się wizytą w salonie tatuażu. Zdradził, że jego dzieci, Fabienne i Xavier, zdecydowały się na bliźniaczy motyw. W krótkim czasie na Instastory żony muzyka, Poli, pojawiło się zdjęcie nowego tatuażu Wiśniewskiego. W hołdzie ukochanej ozdobił swoją klatkę piersiową jej imieniem w kółku.

Okazuje się, że nie był to jedyny trwały malunek, który muzyk zrobił na ciele. W niedzielne południe Wiśniewski pokazał kolejne tatuaże – tym razem zdobiące jego przedramię. Na jednym z nich widać datę urodzenia najmłodszego dziecka i literkę „F”, która rozpoczyna jego imię.

Z kolei drugi nie jest dokończony. Widać na nim początek roku, a także literkę „C”. Michał Wiśniewski zdecydował się na krótki komentarz w hasztagach. W jednym z nich napisał, że zdjęcie „mówi samo za siebie”. Nie jest jednak doprecyzowane, czy kolejny potomek lidera Ich Troje pojawi się na świecie w 2021, czy 2022 roku.

#tatoo #falcoamadeus batoon #children #father #zdjeciemowisamozasiebie @wisniewska_pola @77inktattoo

Internauci są przekonani, że Pola Wiśniewska jest w drugiej ciąży z Michałem Wiśniewskim. W komentarzach ruszyli z gratulacjami:

  • A tatuaż powyżej to plany przyszłościowe czy już cos jest na rzeczy? Tak czy tak gratuluje.
  • Niedługo ręki ci zabraknie na te dzieci. Gratulacje.
  • Literka mówi, że imię już jest.
  • A tatuaż powyżej czeka na wypełnienie, pomyślności. Gratulacje.

Na ten moment sami zainteresowani nie skomentowali tych rewelacji.

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski?

Michał Wiśniewski jest ojcem pięciorga dzieci. Ma syna i córkę ze związku z Martą Wiśniewską – Xaviera ur. w 2002 roku i Fabienne ur. w 2003, dwie córki z Anną Świątczak – Etiennette ur. 2006 r. i Vivienne ur. 2008 r. W 2021 roku doczekał się pierwszego syna z piątą żoną Polą.


Michał Wiszniewski pochwalił się ciążą Poli?

Michał Wiszniewski pochwalił się ciążą Poli?

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Vivienne Wiśniewska - Gwiazda

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Vivienne Wiśniewska - Gwiazda

Dodaj komentarz