Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z PIĄTEGO ślubu! Pola wyglądała bardzo skromnie. Jaka ona chudziutka!

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska – piąty ślub

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska – piąty ślub

Michał Wiśniewski wie doskonale, jak sprawić, aby walentynki były dla jego żony szczególnym wydarzeniem. Z tej okazji opublikował ślubne zdjęcie.

Michał Wiśniewski w zeszłym roku ożenił się po raz piąty. Poślubił Polę – fotografkę, którą poznał przez Tindera. Zakochani urządzili skromne przyjęcie, na które zaprosili jedynie najbliższych. Zrezygnowali z hucznego wesela z uwagi na obostrzenia, jakie zostały nałożone w dobie pandemii koronawirusa. Wokalista nie ukrywał, że w innym wypadku ten wyjątkowy dla nich dzień najprawdopodobniej wyglądałby zupełnie inaczej:

Jest pandemia. Gdyby jej nie było, mogłoby to może wyglądać inaczej — komentował muzyk w rozmowie z Faktem.

Michał i Pola na początku lutego powitali na świecie syna, któremu nadali imiona Falco Amadeus. Mimo że parze przybyło obowiązków, pamiętają o tym, jak ważne jest celebrowanie Walentynek. Mimo że Wiśniewski udał się na koncert Walentynki z Polsatem, który odbył się w niedzielę wieczorem, pamiętał o drobnym geście dla Poli. Przed występem opublikował ślubne zdjęcie z małżonką.

Michał Wiśniewski z żoną na ślubnej fotografii

48-letni muzyk bardzo zabiega o względy żony i poświęca dużo czasu na to, aby właściwie o nią zadbać. Dowodem na to mogą być zdjęcia, jakie publikuje na Instagramie. W ostatnim czasie pochwalił się, że przygotowuje dla Poli drożdżówki z kruszonką. Podkreślił przy tym, że rozpieszcza żonę na co dzień:

Rozpieszczanie żony drożdżówkami nie tylko w Walentynki.

Mimo to Wiśniewski zadbał o to, aby walentynki były dla jego wybranki szczególnym wydarzeniem. Z tej okazji opublikował ślubną fotografię – po raz pierwszy i po wielu miesiącach wyczekiwania przez fanów. Michał włożył elegancki garnitur i czarny krawat oraz maskę z czerwoną muszką, a Pola skromną, obcisłą, białą suknię oraz koronkową maseczkę w tym samym kolorze.

Michał jest prawdziwym romantykiem – zdjęcie z żoną opatrzył krótkim opisem, w którym wyjawił, co do niej czuje:

Kocham Cię Walentynko! A Wam wszystkim dużo miłości na co dzień!

Podczas ostatniego wyjścia na scenę, wokalistka wykrzyczał do mikrofonu słowa, po których Pola z pewnością poczuła motylki w brzuchu:

Polcia, kocham Cię! Dzięki żonko!

Dawno Wiśniewski nie był tak zakochany.


Michał i Pola Wiśniewscy - Walentynki 2021

Michał i Pola Wiśniewscy - Walentynki 2021

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski rozpieszcza Polę

Michał Wiśniewski rozpieszcza Polę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×